Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dojezdovka Peugeot 5008


Recommended Posts

Tak s tímhle jsem dnes opravoval už sedmou pneumatiku a zatím všechny v pořádku. Dnes měl kamarád kolo sundané a tak to bylo za tři minuty hotové. Mám k tomu namíchanou v mechanickém spray nemrzku do ostřikovačů s jarem a s tím hledám, kde to uchází. Pěkně to pění a v zimě nezmrzne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Pacho69 napsal:

Radim, tak to je snad kompresůrek, jaké další nářadí myslí? Hever a klíč? Ten jsem si přidal prakticky hned.

 

Jinak co se rezervy týče, do 2010/2011 tam rezerva byla, od 2012 ve výbavě Active byla rezerva, ve výbavě Allure už ne. Po FL už byla jen opravná sada. Ale ta je tam vždy, když není rezerva.

Dokoupení rezervy jako funglovka cca 11tis. Z druhé ruky moc neušetříš, nejlevněji jsem to sestavil za cca 8500.  Ale kolo bylo sjeté, když najdeš slušné, složíš to tak za 9500/10000Kč.

Diky, presne tuto informaci jsem hledal :) jeste dotaz, da se to jednoduse poznaz z VIN ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 7 měsíců později...
V 21. 2. 2018 at 12:04, radim.1008 napsal:

Sedačky ve třetí řadě nemám a i tak tam je příčka, kvůli které by se tam kolo nevešlo. :myslim

Pricka tam je, ale podle me jen kvuli te treti rade sedadel kdyby si je tam nekdo chtel dat. Jinou funkci tam asi nema. Pokud by to tak bylo premyslim ze bych ji sikovne vzal flexou a pak by se tam krasne vesla. Nema s tim nekdo zkusenost? Dost by se tim vyresilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
V 4. 10. 2020 at 13:15, Duvel2 napsal:

Aha, skoda, mohlo se tam kolo krasne schovat. Takze nezbyva nez vozit v kufru

Tak nakonec jsem to vyresil takhle. Zapustil jsem cast rezervy do leve prihradky pod podlahu, privazal gumycukama a udelal z preklizky polovicni dekl (puvodni levy jsem vymontoval), aby se nepropadala podlaha. Za me to je lepsi nez vozit nalezato v kufru. 

639C3DD9-97BF-4F88-8BDB-6DCA5E03552B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...