Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Těsnění Topení


Háček

Recommended Posts

Zdarec po dlouhé době se zase obracím na náš milovaný klub. Teče mi zase voda z topení a asi před pul rokem jsem daval nové trubky k topení od motoru. Nejsem si ale jist jestli mi přišlo i s O-kroužkama nebo bez. pokud bez tak jsem tam dal nějaké jaké jsem našel v garaži co tam páslo, asi pul roku to bylo fajn až do ted, zas mi kape na nohy a mam mokro na podlaze, kape to z toho spoje Trubky-Topení. Tak se chci zeptat jestli má někdo rozměr těch O-kroužků na ty trubky. ted jsem to měl rozebrané , kroužky nejsou skřípnuté ani jinak poškozené, jsou pružné a bez porušení. takže už nevím čím to .. obědnával jsem VAL 508555  nevím jestli Badisák zvládne dohledat co je součástí balení, pokud je v balení těsnění ta stojí za houby. :papa

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď je to špatnej kus, nebo jsi to moc utáhnul.

Pro utěsnění stačí O-kroužky, které koupíš dle rozměru (vnitřní-trubka, vnější-plast). Nicméně to musíš trochu naddimenzovat - na 309 jsem koupil přesně 2 mm, ale až s 2,5 mm to bylo ok.

Najdi si mé téma, kde jsem tohle řešil právě na 405. Nakonec se zjistilo, že radiátor-topení (a ne jen jedno!) bylo vadné z výroby. A jelikož jsem jiné nesehnal, tak jsem to s menší vadou zalepil červeným silikonem, a bylo vyřešeno.

Další možností je, že Ti špatně funguje termostat. To byl i můj případ a ty plastové trubky byli popraskaný, to prostě nevydržej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...