Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferryho krabice 806 Quiksilver - STK hotova


Ferry

Recommended Posts

Ahoj Ferry, prosím, jak máš, nebo jak vypadají u Tebe ty debilní gumové lišty. Mám některé zkrabatělé a třeba po dešti se mi prohnou. A nebo řešil jsi to nějakou náhradou a nebo jsi auto koupil bez těchto problémů? 

Dneska totiž na vrakovišti je problém sehnat tyhle lišty. Jen celé dveře. Dávám teď postupně 806 opět do pěkného stavu(moje přání). Kdyby jsi mohl a měl čas a chuť, stav se někdy. Rád, když mi třeba s něčím pomůžeš a já pomohu Tobě. V garáži se toho dá udělat plno. 

Dík 

Upraveno uživatelem adraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@adraj Listy mam nastesti ok, nikde neodstavaji ani nejsou zkorodovane ty vnitrni hlinikove vyztuhy (to na 406 je mam taky ve spatnym stavu a obcas popolezaji) kdybych narazil nekde na vrakaci na pekne, dam ti vedet. Zkusim se nekdy stavit, ale vetsinou jsem rad, kdyz po praci vypadnu nejkratsi a nejmene ucpanou cestou smer D4 a Pribram, navic s 806 jezdim do Phy malo, ma ji v uzivani hlavne manzelka :)

Ale vlastne ted v kvetnu povezu 806 na to vystaviste na Legendy, tak treba pri tom by se to dalo skloubit

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎25‎.‎05‎.‎2018 at 12:45, Ferry napsal:

zadni pera urcena pro Experta a je to sakra rozdil. Ted se to auto na silnici jenom nese, zehli kazdou nerovnost, zadne neprijemne naklony v zatackach nebo houpani na pricnych nerovnostech.

Takže jenom zadní péra a už to nehoupe? A přené označení pružin?

A co tempomat?

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@John_Ice no dal jsem komplet vsechny pruziny a tlumice, tady zkopirovano z myho seznamu provoznich nakladu:

tlumice KYB 334927 1022,-
343321 856,-
pruziny zadni KYB RC5267 676,-
predni  RC2131 752,-
horni ulozeni KYB SM1916, SM1917 846,-
ochr.sada tl. KYB 910124 319,-

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak i kdyz se do krabicky vejde hodne veci, usoudil jsem, ze na dovolenou, kam mimo spousty kramu povezeme i dvojvozik za kolo na kluky, bude pro prepravu samotnych kol praktictejsi venkovni nosic na tazne. TZ jsem sehnal z druhe ruky, nikdy nemontovane na aute za hodne slusnych 800 :). Na prvni pohled vypadalo pekne, jenze pod komaxitem krasne bujela koroze, takze oloupani z vetsi casti nebyl problem, zbytek vzal smirgl na flexe a na docisteni jsem to nechal opiskovat, kde mi soucasne nabidli zarove nastrikani zinkem, to vse za 600. Od Kirkize mi vcera dorazily karosarske matice, srouby pevnosti 10.9 uz mam taky sehnany, tak vse pripraveno na montaz

IMG-20190614-WA0003.jpeg

Opískované a našopované zinkem

IMG-20190614-WA0005.jpeg

Krásně našopováno i v dírách pro šrouby

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska doslo konecne na montaz TZ, trosku opacne poradi, pac zapsat do TP uz jsem ho stihnul v utery, ale holt cas byl az o vikendu.  Az na mensi nervy s karosarskyma maticema, ktery mi asi ctyrikrat spadly dovnitr nosniku a musel jsem je lovit vzdycky aspon pet minut magnetem na tycce, to slo vcelku dobre. Dalsi zasek byl az u elektriky, kdy nejdriv byly trochu jiny cisla dratu v aute nez ve schematech, takze jsem musel promerovat multimetrem, jenze jsem se furt nekterych dratu nemohl domerit, nakonec jsem objevil zlomenej drat kostry v pruchodce patych dveri (dva draty uz opravoval nekdo v nemecku predemnou), coz byla pricina toho pochybneho mereni. Ve finale montaz zeleza asi 2.5h, jeste s osetrenim lehce rezavych mist na podvozku, a asi 4h hrani si s elektrikou 😛 Mezitim dva poradny slejvaky a mnozstvi prehanek, takze prace od 10 od rana do sedmi do vecera

WhatsApp Image 2019-06-22 at 13.11.11.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-22 at 13.12.23.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-22 at 16.02.24.jpeg

IMG_20190622_131139.jpg

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Krásná 806tka,taky jsem před dvěma měsíci jednu koupil,sice za levno,ale se spoustou problémů. Měli být o dva zuby přeskočené rozvody,jenže se v tom někdo dost neodborně hrabal a stálo mě to dost úsilí to rozchodit- tedy rozhejbal to auto elektrikář. Čeká mě na ní ještě spousta práce,nefunguje centrální zamykání,lak,a trošku elektriky v celém autě 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Uz jsem nemel odvahu dele odkladat vymenu brzdoveho potrubi u jednotky ABS, tak jsem se do toho dneska pustil. Jak se ukazalo, bylo to tak za minutu 12, do dvou trubek jsem jen lehce drbnul a uz zacala rosit kapalina, drzak ABS jednotky shnilej na prach, takze jednotka drzela jen na trnu pod ni a trubkach s kabelazi, oba bocni srouby odpadly. Budu muset tedy vyrobit novej z vymontovaneho ze 306ky na dily. Zitra pokracovani namerenim, naohybanim a napertlovanim trubek.

IMG-20190822-WA0000.jpeg

IMG-20190822-WA0006.jpeg

IMG-20190822-WA0008.jpeg

IMG-20190822-WA0011.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, je na tom jeste plastovy kryt, kostka abska jako takova je vcelku cista a netknuta, kryt funguje dobre, jen holt ty trubky dole hrozne trpi, dobastlim tam asi jeste kus plastoveho podbehu smerem od kola a mozna i spodni kryt motoru, i kdyz benziny ho vetsinou nemely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...