Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferryho krabice 806 Quiksilver - STK hotova


Ferry

Recommended Posts

Jojo, já už to mám EW, jsem si nevšiml, že ty to máš o něco starší.

Ale ony jsou ty motory hodně podobné, v podstatě mi to přijde jenom jako vylepšené XUčko. Hliníkový blok, dolní rozvodová řemenice bez péra, normálně tlačná spojka....pár rozdílů na které si tak vzpomenu

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David 106s16jj, klika je snad uplne stejna, akorat na hlave to ma EGR navic a motor je krapet lehci, trosku jiny sani a nekdy uz i servoklapka misto lanka. Nicmene stejne ty EW motory uz mi tak povedeny neprisly, mel jsem s nekolika tu cest jak ve 406 tak c5 a furt neco, nic moc volnobeh, chyby zapalovani ( i kdyz to jsem ted nekde cetl, ze spis za to muze BSMko a opotrebovany relatka v nem) a spotreba taky nic moc.

Ad ten filtr, dik za nabidku, ja mam taky jeden fungl novej doma, jeste jsem ho nestihl vymenit a posta by te stala mozna vic, jak ten filtr :) to leda, ze bys nekdy jel pres Phu a potkali bysme se, furt jezdim se 406 se spoustou dodelanych veci, co jsi mi navozil dily z GB, to byly leta, mohli bysme zavzpominat :)

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Namanula se dobra koupe hodne zachovalych elektronu za peknou cenu, tak 806 dostane na leto komplet novy kola (cinsky pneu, ktery byly z nemecka pri koupi moc nepresvedcily, takze nastoupi osvedcene Contiky PremiumContact5 ). O vikendu jsme je umyli a mladej uz se tesi, az je pry budeme menit :)

IMG_20190324_123350.jpg

IMG_20190323_110708.jpg

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, je to nejaka tlak.nadoba od helia na plneni detskych balonku :) myslim, ze 12l nebo tak, ale kdyz ji natlakuju a necham pustenej kompresor, zvlada to razovej utahovak od Yato na ty kola uplne v pohode. Hlavne me celej ten kompresor nestal ani korunu, vse je z vyhozenych veci z kontejneru v praci :) A taky je suprove tichej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dave_k pretlakovani nehrozi, proste to vcas vypnu, nenechavam to bezet bez dozoru a sleduju manometr. V nejhorsim ale urcite sjede plastova hadicka z medene trubky vystupu vzduchu z kompresoru, neni tam kdovijak na tesno a ani neni stahnuta paskou, takze takovej provizorni bezpecnostni ventil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...