Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kráječ - nejen na chleba


morepower

Recommended Posts

Čistit a čistit, měli jsme kráječ na chleba a vyhodili jsme ho, obyčejný kuchyňský nůž se snadněji myje.

Tzn, už bych kráječ nechtěl, raději koupit nakrájené z obchodu.

Pro řádné umytí nože kráječe z obou stran  je třeba kráječ rozebrat, a mýt ostrý kulatý nůž není snadné.

 

Pro složitost jsme také vyřadili: kávovar, domácí pekárnu (kupovaný chleba zde je výborný), odšťavňovač i další zgarby. Taky jsme chtěli vyzkoušet všechno, ale čas ukázal...

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se krají jenom chléb tak je to pohoda, ale jakmile salám nebo sýr, tak je to problém. Takže máme podobný, ale používáme dvakrát do roka. Jakmile to začne lepit tak se s tím špatně posunuje a je to víc práce než užitku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já raději pořádný ostrý nůž a občas brousit. Od doby co mám tenhle tak se na řezání a krájení těším... nabroušený z měkkého rajčete bez problémů odřízne průhledný plátek. Akorát je to nůž opravdu jen na krájení... to, že ho při shrnování cibule do hrnce mám v prstu jsem zjistil až podle toho že mě začala v ráně pálit ta cibule...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, santoku mám taky, dokonce ten samej :D ale kuchyně je královstvím mé krásné polovičky.

Jinak já sám jsem docela milovník nožů a seker, přeci jen jako kovář k tomu mám blízko, že, ale přesto bych rád tý svý hezčí půlce dopřál trochu jednodušší práce. Brácha ho maj a švagřinka to strašně chválila, mají ho spoustu let a když u nás teď byli, tak proběhla zajímavá motivační diskuze :D:mrk

Ani mě tak nezajímá, že ho někdo nemá a proč fakt ne, nerozhoduju se, jestli ano nebo ne, ale vybírám který. Tak díky za případné rady, díky za tip na ten z lidlu, důkladně prostuduji (a žena taky). Dobrý poznatek je, že se musí dobře a snadno rozebírat kvůli čištění (nebo prostě jen rozebírat, protože se třeba prdne pak do myčky)

Neřikejte mi, že tady maj kráječ dva lidi :aut informace o tom, který nekoupit a proč, se taky hodí ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze získané zkušenosti vím že ať bude sebelepší kráječ tak dokáže krájet salám nebo sýr ale nedokáže na tak tenké plátky jako profi nářezáky v obchodě. Na druhou stranu máti tvrdí že je lepší koupit celou štangli salámu a z ní doma nakrájet že nám žroutům je to jedno jestli je plátek milimetrový nebo dvoumilimetrový a když jednou za čas dělá občerstvení aby to vypadalo tak koupí krájený v obchodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meli jsme doma plastový moulimex a v pohodě nakrajel všechno..udrzba snadná..vyndal se nuz a opatrně se otrel...

 

co se týče platku tak krajel takový jaký jsme chtěli...vyrovnalo se to bez problémů tem co mají v obchode...jen krajel pomaleji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o elektrický kráječ, několik let máme doma podobný tomuto(MAS6200 za 1149,-), přesněji od 11.2.2016:

https://www.euronics.cz/krajec-bosch-multicut-mas6151m-stribrny-bosmas6151m/p418472/

Pořídili jsme ho hlavně kvůli tomu, že jsem si začal vařit svojí domácí šunku. Jinak popis sedí velmi přesně a doposud jsme nůž nebrousili. Umí krájet jak chléb, tak salámy, šunku, sýry(jako je běžná 30 z kaufu)... Rozsah stupnice nastavení tloušťky je perfektní. Jediná nevýhoda je v tom, že nemá vlastní záchytnou misku. Ale to je asi ten nejmenší problém. Nakrájet šišku salámu není problém. Ale kdo by jí za večer snědl, žejo? A krájený salámy mne v některých obchodech přímo rozčilují a tak šiška může v klidu buď viset, nebo ležet doma a nakrájíte si pouze potřebné množství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, díky, švagrová má právě nějakej z boschů. Umí tenhle kráječ krájet i bez držení těch tlačítek? Myslím, že zmáčkneš a pak jedno z nich pustíš dřív a kráječ jede v automatu a ty jen hejbeš s tím pojezdem..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, držet to musíš. Zmačkneš jedno a současně druhý. Je to vlastně bezpečnostní pojistka a nebránil bych se tomu. Nevím zda jsou kráječe bez této pojistky. Já tenhle princip vítám. Stejné je to u vrtačky, flexy ... Jde o zvyk. A navádět někoho jak to vyřešit = obejít určo nebudu. Určitě víš o čem mluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nakonec to vyhrál tenhle

image.png.4a4d0cdc13846de5d529830d3a43c1a0.png

masiv litej hliník, velký nůž a umí plátky 30mm

moc toho zatím nenakrájel, pár klobásek a nějakej sýr, ale moje drahá řikala, že mi udělá tlačenku. Tu milujeme na slaboučký plátky, takový, co se muchlaj :-) s cibulí a octem. Tak proto :D

tyvole normálně sliny mám :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, chápu, chápu.......... a na to je dobrej kraječ, páč si každej nastaví jak chce silnej plátek :D

mezi náma...nedávno jsme právě tlačenku měli, na slabo teda, to je fuk, ale → cibule nakrájená popepřená v misce a zalitá octem k tomu, takže sem si dycky dal lžičku dvě, přesně kolik bylo potřeba :D ...já vím, taková blbost, ale zas trochu jinej způsob jak tu tlačku sežrat :aut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
V 14. 3. 2018 at 8:08, morepower napsal:

No jasně, chápu, chápu.......... a na to je dobrej kraječ, páč si každej nastaví jak chce silnej plátek :D

mezi náma...nedávno jsme právě tlačenku měli, na slabo teda, to je fuk, ale → cibule nakrájená popepřená v misce a zalitá octem k tomu, takže sem si dycky dal lžičku dvě, přesně kolik bylo potřeba :D ...já vím, taková blbost, ale zas trochu jinej způsob jak tu tlačku sežrat :aut

 

Tlačenku na tenoučký plátky doma taky milujeme a známej ji dělá naprosto bezkonkureční :D Jen krájet si ji musíme sami a už nějakej čas se poohlížíme po dobrým kráječi právě na tláču, domácí šunku a salámy.
Jak se jmenuje ten kráječ na obrázku? A jste s ním pořád spokojený, nebo mi můžete doporučit některej třeba z těchhle kráječů s dobrýma recenzema? Rád bych něco, co zvládne vážně tenoučký plátky a dobře se to udržuje čistý, díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Domo DO1950S

máme ho pořád a žena je s ním moc spokojená. Krájí na něm nejen chleba, ale i třeba sekanou a sýry, prostě podle toho, jestli "potřebuje" nebo "chce" :D úplně rovný plátky. A podle jejich slov by neměnila.

Mikrotenký plátky (třeba pršut) to neumí, na druhou stranu, kotouč je dostatečně velkej, aby ty řezy byly pěkný. Takže za mě doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...