Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 vs. zajíc


Recommended Posts

Takle jsem dopadl se svým mazlíkem když jsem na dálnici v noci ve 130 potkal ušáka. Vběhl mi tam z leva a stačil jsem jen sundat nohu z plynu. Jelikož mám havarijní kompletní pojištění šlo to do origo servisu a kromně toho co je vidět tak se mněnil -blatníék,světlo hlavní,houkačka,podběh u kola,spodní kryt pod chladičem, kryt pod motorem,lakování,práce,šroubky,nejty,spojky...celkem 65 000kč. Ještě že mám pojistku!:o

Peugeot vs zajíc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No potěš. Naposledy se mi něco takového stalo před asi 12lety u Škody Formana v lese za Unhoští Amerika směrem k Berounu. Potkal jsem stádo prasat na silnici, skoro už to vypadalo, že ke kolizi nedojde, ale jedno prase se v  půlce cesty rozhodlo vrátit a bylo i přes úhybný manévr vymalováno. Měl jsem už dost zabrzděno, takže prase po nárazu uteklo do lesa. No a Forman? Rána vyhákla nárazník z bočního úchytu v blatníku vpravo, tím nárazník povolil, ale nepoškodil se. Trošku podřený od štětin byl. Takže lehnout pod to, nasadit ho zpátky do uchycení a tu odřeninu stačilo vzít 2x černým vojenským leštidlem na boty. A pak vyleštit do lesku odpovídajícího nárazníku.  Práce celkem tak na 20 minut. Halt doby se mění, Formany ještě byly dělány tak, aby si nikdo nemohl na tom moc vydělat. Dnes je to dělané jinak. Aby to stálo pokud možno co nejvíce. Samozřejmě, šlo by to řešit levněji třeba díly z vrakoviště a nakonec by to fungovalo asi stejně, neboť všechno co bylo popsáno jsou pasivní díly. Jenže u nového vozu dávat staré díly.....

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...