Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Mrtvá 307 1,6 hdi


Paulie1

Recommended Posts

Čau chlapi, dnes mi nějak zkolabovala 307ma, přišel jsem k ní ráno, normálně odemkl, uvnitř se rozsvítilo, tak jsem jí chtěl nastartovat a jak jsem strčil klíč do žhavení a v tom to zhaslo a jen začali různě problikávat ikony na palubce, rádio i klima. Začalo to tikat a cvakat a nic... tak jsem jen očistil kolíky na baterce, ale mám pocit, že to bude pojistkama... ten klič jsem ve starteru jeste ani neotocit a zblaznilo se to.... takze ted mi stoji pred domem otevrene auto, bo ho nemohu ani zamknout... prosím o jakýkoli typ či radu.... už víc než tyden pozoruju, že se mi prodlužovala doba startovaní, že to nechytlo ihned... muže to s tím souviset?

Díky moc za typy

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slabá baterka, úplně stejně se mi předloni v zimě  zachovala 308ma. 

Pak vylezlo sluníčko, trochu ohřálo auto a pak nastartovalo. Ale baterka nestála za moc - nabíječka ji pak nabíjela plným proudem.

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejrychlejší a nejsnadnější " oprava " . Teda záleží jak dobrou asistenčku máš k povinnému ručení. Zavolej si na asistenčku s číslem smlouvy aby věděli na co máš nárok. A pokud tam bude nastartování při mrtvé baterce tak si je pozvi . I kdyby byla baterka úplně mrtvá tak to buď dokážou natočit startboxem nebo kabelema z asistenčního auta. A pak to buď pořádně projet aby se trochu vzpamatovala nebo to aspoň na tom zbytkovém proudu zamknout. A pak řešit příčinu ale asi bych i vsadil že bude baterka těsně před smrtí.  Vím že to není žádná hodně profi rada ale je to asi to nejrychlejší a nejsnazší řešení pokud nemáš nadosah nikoho kdo by to dokázal natočit kabelama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...