Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ekologická likvidace vozidel


frana09

Recommended Posts

před 4 minutami, frana09 napsal:

Do Klánovic chodím na houby ale to mimo řeč. To víš že jsem čuměl sice to nebyla pálka za všechno byla tam 30% sleva ale i tak. 

Tak to kurňa rozepiš. není za co se stydět.

Koupil jsi auto za 32

a servis ti opravil přesně co a za kolik...byl jsi s tím na dia, jestli ještě někde není něco, protože můžeš mít lambdy sondy taky na odpis...doporučil bych ti vstřikovače vyčistit( teď jsem chytrej,ale je to poznat o proti starým)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spojku brzdy a tlumiče rozhodně za 8K nepořídíš, to spíš za 18 ... což - chápu - investovat do auta, jehož pořízení vyšlo na 32K nemá moc smysl.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, John_Ice napsal:

Tak to kurňa rozepiš. není za co se stydět.

Koupil jsi auto za 32

a servis ti opravil přesně co a za kolik...byl jsi s tím na dia, jestli ještě někde není něco, protože můžeš mít lambdy sondy taky na odpis...doporučil bych ti vstřikovače vyčistit( teď jsem chytrej,ale je to poznat o proti starým)

Ted nevím co mohu napsat. Dělali mi rozvody, filtry , olej , diagnostika byla grátis 6500 jinak v diagnostice je závada v mlhovkách (levé), ABS (elektrická závada na pravém zadním kole), snímač levého zadního kola, parkovací asistent má závadu ale já ho nemám, závadamotorku proudu vzduchu u spolujezdce,závada na vstupuexterního zdroje zvuku, to je napsáno v testu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tzn. buď se rozluč s těmi 38500 a neřeš to a nebo do toho ještě nasypej prašule (no můj odhad min 25 000kč) a budeš jezdit dál.

No a to se ještě neví jaké tam jsou kotouče co...hm. Možná i pneu máš nadojetí atd. to si budeš muset sám vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím kolik ti je a nevím co víš o smlouvách a o koupi použitého zboží, ale měl by jsi mít záruky 6 měsíců... a jestli tam máš nějaké chyby a nedodělky na které jsi nebyl upozorněn (smlouva) tak buď prodávající na své náklady opravit a nebo dokonce vrátit.

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrátit - na to zapomeň. Vždyť jste se s prodávajícím domluvili, auto sis prohlédl, zaplatil - tak proč dělat problémy.:bojim

Předpokládám, že auto se ti líbí (když sis ho vybral), něco do něho musíš investovat - kombík v dobrém stavu má hodnotu přes 60 tisíc, tak nemůžeš za pár korun chtít zázraky.

Je jasné, že auto po koupi spolkne dalších 25000, a takto levné zvlášť. Nárazník poškozený jsi snad viděl při koupi - zkusit vrakáč, anebo jen svařit a zabrousit, a možná ani nelakovat - jezdit s flekem. Nárazník odhaduju oprava 2000, lak 3000.

Spojka - můžeš nechat opravit preventivně, anebo prostě jezdi. Až se zastaví, tak pojedete na laně, na tyči.

Zkus opravu u Vena garážmistr (Horoušany), anebo ho dovez sem do Zábřeha, tel. 583 411 572, odjedeš vlakem.

Po koupi auta to chce jednou dát pořádně do opravy, aby se najednou odchytilo co nejvíce závad - nejlépe i spojit s STK. Proto píšu o tom Zábřehu. Není to tak špatné řešení, jak se ti zdá.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já svojí C5tku kupoval za 35tis. s tím že jsem okamžitě počítal s tím že do ní 30tis. narvu.. Když si to opravíš tak máš relativně klid oproti tomu, kdyby jsi si koupil jiné tak by jsi do toho zase musel dávat peníze do počátečního servisu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tím chtěl pouze říct to že auto kupuješ s nějakým záměrem... Buď koupíš nový za víc peněz a máš na nějaký čas klid(většinou) nebo jdeš koupit staré s tím že do toho budeš muset investovat... Ale tak třeba jsem divnej že s tímhle přístupem auta kupují kdo ví  :D

Jinak jak ti kluci radili.. Zajed s tím jinam třebas ke zdejším členům. Jestli je to totální vrak tak ti to potvrdí a pokud ne tak se tomu pak můžeš přizpůsobit v odkládání peněz na nejdůležitější opravy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...