Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 nastavení obtoku turba


Pesik1992

Recommended Posts

sak tam nasad vakuovku pumpu a nechaj to na -0.6 a prebehni auto ak to padne do nudzaku pri vyssej  zatazi motora koli vysokemu tlaku 

tak vies ze problem je bud vo ventile alebo jeho ovladani alebo v podtlaku

 

ten katalyzator si vycistil?

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak ta privodna hadicka od vakuovej pumpy  na elektroventil od  egr je v povodnom stave cize je nasunuta na ventile na pravom natrubku  a ventil je KO

tak ju vitiahni a zaslep ju a nechaj tak  pretoze ak je ventil spatny  a nepracuje  tak ti cez neho unika podtlak  nasava to vzduch do sustavy cez ten spodny filtrik na tom ventile  

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prošel jsem to jeden přidával plyn aby tam byl nějaký tlak ale nikde nic nefoukalo a tak mě ještě napadlo se dnes podívat jestli je pořádně utěsnění to zaslepení egr a pak mě napadlo ještě jestli to nemůže utíkat vzadu na motoru na prirube do hlavy jestli není prasklé těsnění či něco to by znamenalo zase vše rozdelat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta je cca 87 pořád jen Když už jsou jakoby velké otáčky a pretaci se jako motor tak tam skočí min a pak zase je těch 87 ale co.jsem dneska zkoušel zacpal jsem intelcooler hadici dole. A odelal čidlo tlaku a zkusil do toho fouknot vzduch dal jsem tam 2atm a nikde nic nesycelo tak mám jistotu že to nikde neuchazi maximálně ta trubka plastová ale tu jsem prohlížeč a nezdala se praskla. Ale co mě celkem zarazilo bylo že jsem zkusil pouštět tlak právě do toho čidla co je na coleru a hodnota ukazovala po připojení 919 a když jsem tam foukal tak.se to měnilo což je asi v pohodě ale foukal jsem tam cca 20 vteřin stejnej tlak cca 1200minibar a najednou to spadlo na těch 919 i když jsem tam měl furt stejně takže těch 1200. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CcJeště tohle jsem nenapsal zkoušel jsem to má starém cidle zkoušel jsem to kvůli tomu jestli nejsou dráty někde seknuty nebo něco. A ukazuje to samý co nové jinak hodnota padla ale PAK to normálně fungovalo.je jasný že bych nefoukal do nového. Já už fakt nevím co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...