Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 nastavení obtoku turba


Pesik1992

Recommended Posts

 ta vrchna hadica na intercoleru odpojena samozrejme ze bude robit podtlak lebo motor tade saje vzduch

ale napojena sa nesmie bortit lebo tade tlaci turbo z intercoleru 

a ked ide motor na vykon tak sa hadica nafukuje lebo turbo tlaci viac 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už tomu trošku rozumím. A jako ona se nafoukne ale minimálně když je zapojena. Zítra zkusím ten větší podtlak a tu tyčku a uvidíme co dál.  Ale je mě záhadou co by se sním stalo kdyztak ho vymontovat a dát někomu na stolici .zitra dám vědět zatím moc díky za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

skontroluj vzduchovz filter ci je priechodny, potom vytiahni filterbox zo spodnej hadice a vyskusaj motor

dalej pises yze sa robilo nieco s intercolerom ,vybral by som ho a precistil ci neni ucpany aj hadicku od snimaca tlaku na coleru

dalej kolko ti diag ukazuje hodnotu vahy vzduchu na volnobehu ,so zaslepenym egr by malôa ukayovat medyi 400a 500

dalej ak nic tak odpoj konektor z vahy a vzskusaj motor

pred kazdym testom vymaz poruchy aby si tam nemal pripadny nudzovy rezim

ked si za chodu odpojil hadicu od intercolera za chodu motora musela ti naskocit kontrolka motora

takze pred kazdzm testom vymaz chybove hlasky

nemusis mat diag staci odpojit baterku na 5 minut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

su dve moznosti  bud to robi turbo alebo  motor nevytvori dostatok  vyfukovych plynov na roztocenie turba   z roznych dovodov ako napr  nudzovy rezim , casovanie ventilov  snimace  atd ,pokial auto dlho stalo  vymenil by som palivovy filter

a urcite skontroluj  priechodnost vzduchoveho filtra  a intercolera 

naftu dotankuj  

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkoušel vše co jsi mě doporučil nepomohlo nic. Tak.jsem zkusíl odpojit hadici na vývodů od turba a trošku přidal a bylo slyšet takový trošku jako pískání jako kdyby bylo něco maličko pridreneho ono se to blbě popisuje ale prostě ten zvuk to není ono. Takže bude asi po něm jak jsi říkal už 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus este  tu tycku skratit cca o 4 zavity aby tam bolo predpetie aby to ten ventil  pritlacilo do sedla ked za to potiahne vakuum

pokial sa nic nezmeni tak to turbo nefacha ak by si to prehnal so skratenim tycky  a turbo pracovalo vyhodi ti to vysoky tlak 

skus to nastavit podla tohto je to sice ine turbo ale princip stejny  a dava tam predpetie na pol diery 

 

 

 

a tuto to zase nastavuje  na -10Psi ( cca -0.67 bar) a obtok ma byt plne zavrety ako som ti pisal na zaciatku    to prve turbo je spatne to posledne  uz pracuje ako ma 

https://www.youtube.com/watch?v=UjKzdKXNGcY

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkoušel co jsi mě říkal nic pořád stejný. Tak jsem ho vyndal nakonec zase ven a zda se mě že s ním jde celkem těžko točit oproti starému.  Dnes s tím jedu za chlapem co je repasuje ale ten mě říkal že by to.mohl klidně dělat i ucpaný katalyzátor. Nevím jestli je to možné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano moze byt aj kat ucpany chcel som ti to napisat ze sa pozri na to ale cakkal som co odpises 

tento problem bol na mojom aute 

tesne predtym  nez som ho kupil  takze mam kat off 

kat zhod dole stejne mas jednu stranu odpojenu tak sa don pozri ci su v nom sadze 

pomoz si baterkou

ked bude kat ok nahodil by som stare turbo ked mas istotu ze fungovalo

a budes mat trumf v ruke  

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...