Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

snížení P508 SW


EnzoS

Recommended Posts

Po 3 letech přemýšlím o snížení P508 SW (sportovní pružiny 30/30 nebo 35/35), snižoval jste už takto někdo?

P508 je už tak tvrdá vím, jde pak při tom snížení na alu kolech r19 nebo r20 ještě alespoň trošku o komfortní jízdu v rámci tohoto vozu nebo je to motokára?

Upraveno uživatelem EnzoS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me teda tvrda rozhodne neprijde...... a na 19 to asi jeste pujde, ale na 20 to uz je kostitras, na to se snad ani ptat nemusis :D (kor na snizenych pruzinach). Driv jsem to tak mel na 406, ale dnes vim, ze bych nedaval jen pruziny jako driv, ale menil bych cely podvozek, tj. tlumice+pruziny. Takhle to je takovy napul.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to v létě na 19 a rozhodně by to líp vypadalo být to níž. Kvůli tomu bych to posadil, nic víc.

Tlumiče bych neměnil podle H&... jsou pružiny 30/30mm funkční v kombinaci se sériovými tlumiči pérování.

TomasARN: Do lesa, na tahání a do práce mám jiný. Rodinný auto může vypadat hezky, lépe a jinak. I těm dětem by se tam určitě lépe lezlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám sníženého passata 40/40 na sériových tlumičích, už jsem to tak koupil.. vypadá to líp, sedí to líp ale některé rány jsou určitě o něco větší než by byly na serii.. teď jsem měnil zadní tlumiče a bylo na nich cca 110tis. předek zatím drží ale taky ho letos chci vyměnit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...