Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ZASTRČKA předního SVĚTLA - zapojení


otojanicek

Recommended Posts

Ahoj,

pomocí relé bych chtěl "zbastlit" vypínání denního světlometu na dobu , kdy bliká blinkr....ale mám problémy se zapojením předního světlometu...nemáte někdo možnost přes znamé v Peugeotu či nekoho kdo má placený servicebox....sehnat zapojení konektoru předního světla pro model P5008 před faceliftem , tedy s klasickám "drahámi" žárovkami pro DRL - denní svítění ?

KOnektor vypadá takto....  a nevím co která barva  má za napájení ?

( zatím jsem zjistil....ružová = dalkove / fialova = blinkr / červená = obrysové........ale nevím ty denní a kde je zem ( že by ty 2 silnejší v druhé spodní řade  žlutozelené  ???  

Diky

 

konektor.JPG.5fccebef2ea11dce608f79143383e55c.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš v denním svícení žárovku, tak abys jejím vypínáním v době blikání blinkru zbytečně nekrátil její životnost? I když chápu důvod, ten přední blinkr je opravdu blbě vidět, když svítí denní svícení.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo máš pravdu...mám proto v planu ( pokud najdu ten správný kabel a nebo mi někdo tady doda to schema ) tam dat i Kondenzátor a odpor ....aby se kondenzátor vždy nabil , když svítí blinkr, a pak držel to rele v rozepnutem stavu denního svitění až do dalšího nabití , když zase bude svitít blinkr.... a ten odpor pak na vybití a vracení rele zpet, až přestanu blikat....mam nejaké zapojení z WWW  , tak  jsem zvedav, zda to takto rozchodím ?...Jestli ano...podelim se o rady, jak na to :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...