Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní počítač


frana09

Recommended Posts

Zdravím, potřeboval bych poradit s funkcemi co mi ukazuje displej a jestli to chápu dobře foto kam asi můžu dát zvedák na výměnu letních kol. Přidávám fota. Děkuji moc pc nemá češtinu koukal jsem jestli by nešla naintalovat ale nenašel jsem to. 

IMG_20180211_085753.jpg

IMG_20180211_085802.jpg

IMG_20180211_085815.jpg

IMG_20180211_085904.jpg

IMG_20180211_083715.jpg

IMG_20180211_083743.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 obrazek - relativni dojezd na nadrz - aktualni spotreba
2 obrazek - ujeta vzdalenost - spotreba - prumerna rychlost
3 obrazek - to samy - ale 1 a 2 jde nezavisle na sobe nulovat
4 obrazek - opravdu to deaktivovat nejde - pokud se to zapina az moc casto po vypnuti motoru kontrola nabiti baterie + jeji stav

sakra co to mas za motor ze to tolik zere ?

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to masakr vid v úterý jdu na diagnostiku, výměnu oleje a filtrů. Oni píšou 11,5 okruh městský, dálnice 6 okruh kombinovaný 8. Je to  407 SW Kombi 1.8 S 85kW . Mám ho měsíc. A už mi někdo vzal na sidlišti přední nárazník, koukal jsem na vý a cena 9 tisíc.

Upraveno uživatelem frana09
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manuál, strana 30-31.

407.pdf

Jinak 12l/100km je normální městská spotřeba. 407 je poměrně těžká, takže aby ta 1,8 jela, musí se na to vic šlapat a tím pádem si i pápne ;) 
Klidnou a plynulou jízdou se dá dostat na 7-8l/100km. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 2.2 120kw a 11,9 jsem tam teda nikdy neviděl :D .... Ten praporek moc nepoužívám, v dnešní době navigací, Waze apod - ale ano, dá se tam nastavit vzdálenost do cíle a odpočítává to. Polohy 2 a 3 na trip computeru využívám na krátkodobou ujetou vzdálenost a celkovou (počítadlo jde do 9.999km, tzn mám to přesně mezi 2 výměnami oleje v motoru) :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri takovem najezdu km (704, 848) a teto spotrebe by to znamenalo pouze jizdu ve meste. Mam ciste mesto take kolem 11,5. Staci ale vyrazit mimo, nebo na dalnici a jde to dolu. Dlouhodobou prumernou mam presne 8/100.

Kdyz to mas ted nove, tak si to vynuluj vse, budes pak mit svoji statistiku. Pokud nebudes pak nulovat tu dvojku, tak ti bude pocitat prumer od zacatku, co mas auto. Km jdou sice jen do 9.999, ale auto pocita prumernou spotrebu dal.

Mnohokrat jsem testoval ukazatel spotreby PP proti tankovani a je to potvora presna, lisili jsme se na setinach litru, tak jsem to u benzinky prestal pocitat, da se na to spolehnout.

At ti slouzi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ceeeert teoreticky to má najeto 267000km, ted je to v servisu (rozvody, kapaliny, filtry a diagnostika a prohlídka) jel jsem po okruhu v Praze no slapal jsem tomu asi moc okazovalo to 18 litrů. Je to ucpané lidi jezdí do práce tak uvidím jak to bude po servisu. Je težkej a aby se rozjel chvilku to trvá.

Upraveno uživatelem MJSytic
uprava formatovani
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...