Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektronická ruční brzda


Recommended Posts

Prosím o radu dnes mi za jízdy začlo hlásit chybu ruční brzdy ABS ESP ruční brzda se nezatazuje po vypnutí motoru ale manuálně funguje svítí trojúhelník oranžový s preblikavaji tyto závadu na displeji kontrolka na spínací svítí jako bych měl tyto funkce vypnutý kdyby někdo věděl poradit budu moc rád děkuji vam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Brendik

Ahoj mne sa stalo včera presne to isté začalo mi auto pípať a vypisoať chybové hlášky ABS,ESP a že nefunguje elektronická parkovacia brzda ale po ceste mi asi dva krát hláška zmizla a večer už nič nesvietilo a dokonca fungovala aj automatická brzda po vypnutí motoru .V pondelok auto zoberiem do práce a napichneme ju na diagnostiku .Tiež som zvedaví čo to bude.

Upraveno uživatelem Brendik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale asi to bude jak psal Jarokare musim to zitra někam zavest na dia jen badam kdo tady na valachoch bude mit dia na peugeota každy jen ma na koncernova auta a do autorizovaneho se mi moc nechce tam se mi ten jejich přistup moc nelibi jsem sice stolař autum nějak nerozumim ale přesto bych raději někoho šikovneho ktereho to navic i bavi a každa zavada je pro něj vyzva a ne odbyt zakaznika a pojdme dalši

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji já stále koukal nad pedál proto jsem ji nenašel tak on je teda na podlaze asi ze dnes jsem byl na dia a zjistili mi že je vadné čidlo ABS na zadním.pravem kole zítra to mají vyměnit tak jsem zvědavý ale ten spínač jim nechám asi prostřílet kontaktolem tím se nic asi nazkazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové už jsem zoufalý dnes vyměněn snímač ABS a závada stále přiměřený dráty až k tomu hrubšímu svazku a jsou průchozí takže chceme zjistit zda jsou funkční až k jednotce ESP ale nevíme kde se nachází mechanik tvrdí že ten spínač nad béžovým.pedalem by neměl mít vliv nepustit impulz od jednoho.kola jaký na to máte názor vy dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes zavada odstraněna,byl to važně prodřeny drat asi 10 cm od patice snimače abs přimo nad držakem napravy ono to včera ukazovalo že je pruchozi ale impulz nedokazal přeskočit přes vadne misto a stracel se tam tak že mazlik opět ve formě všem tady děkuji za poradenstvi doufam že už bude klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Brendik

Ahoj tak závada odstránená tiež mi na diagnostike napísalo že vadný snímač ABS  na pravom kolese ale dal som auto nazdvihák a asi 10cm nad svorkovnicou  prehnitý skorodovaný káblik a pritom bol zabalený v chráničke proti poškodeniu a aj tak sa tam poškodil kontakt opravený a už všetko funguje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...