Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plať a my ti to zdražíme...!


skuci

Recommended Posts

Osobně mám tedy zatím dobrou zkušenost s AXA. Když jsem auto koupil, nejlevněji mi vyšla ČPP (čerstvý řidič, 2.0 benzín, a platil jsem 10k za 307 sw xD). Když jsem s nimi však něco řešil, odpovědí jsem se nedočkal a připojištění čelního skla, na to se taky vybodli, takže jsem platil ze svého. Po roce zdražili o 2k, a nic navíc nepřidali. Tak jsem hledal a vyšla mi nejlépe AXA. Mám tam pojištěné sklo, nějaké menší havarijko, újmu na zdraví, úmrtí, zavazadla atd... Platím sice 12k ročně (bez bonusů se zatím o moc níž nedostanu) ale už teď se mi to vyplácí, řešil jsem v pondělí prasklé sklo od kamínku, bez problémů a bez keců, už mám nové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak včera došel líbesbrief od pojišťovny POV na C2 rok byl bez nehody nic jsem za celý rok od pojišťovny nechtěl a za to mě odměnila příplatkem 382 Kč. Teď ráno jsem volal obchoďáka aby se na to podíval slíbil že to zkusí přepočítat ale že o ty cca 400 to zdražili každému a že i konkurence tvrdil. No nic uvidíme asi se ze mě stane migrant s povinným ručením.  Prakticky celou kariéru jsem byl u ČP a držel jsem se tam dlouho vloni mi ale jejich chování k věrným zákazníkům vzalo náladu tak jsem přešel k ČSOB tak uvidím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi pojišťovák C2 přepočítal. A dostal jsem se ještě o 60 Kč níž než jsem platil na letošek.  Jsem zvědavý na 807 protože tu zkoušel spočítat taky a tam to zatím nevychází ale to říkal že může být i tím že zatím neposlali ten dopis s oznámením nové ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Jojo Kooperativa, když jsem měl havarijni (2009-2015), tak to každý půlrok snižovali. Říkám paráda, auto postupně stárne, nemusím se s nima handrkovat.

Pak jsem to zmėnil na povinné (+ okna a zvěř) a naráz to začalo stoupat. Nikdy žádná bouračka, furt výmluvy, že se všechno zdražuje, hasiči chtėjí víc atd.

A nejvíc mě dostala paní teď v prosinci, když mi to přepočítávala, tak se dostala na vyšší částku než na složence. Tak jsem to nechal být, za chvíli auto 

půjde stejně z domu. Ale asi to bude všude podobné, furt mají všichni málo.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

tak dnes výročí pojistky zdražují to je novina 😡

kooperativa tak tam volám proč he pojistka dražší , všude se zdražuje opravy apod.

tak ji rikam nic jste neplnili a auto má menší hodnotu o 80000Kč 

navyseni asi 3500Kc tak rika ze to zkusí přepočítat a cena by byla vyšší o 7000Kč tak jsem ji poděkoval a poslal výpověď😂😂

má někdo HAV  u Directu? A měl někdo plnění z HAV. nabídli dobrou cenu ,ale v případě škodni  události aby s nimi nebyl problem….diky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já loni vypověděl Allianz a hned ten samý den u ní znovu pojistil--cena nižší o 1700 Kč--tohle je tak normální, jako nižší cena piva Plzeň v Německu než u nás... 🙈

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Pojisti se třeba tady - https://www.allrisk.cz/
 

Ale nejbližší kancelář máš v Tyníšti, umí kombinovat pojišťovny a vyjednat slevu, navíc spousta dalších výhod, třeba za nalepku na autě, vlastní likvidátory i Hot line. Já jsem u nich spokojenej, už nic neřeším

diky zkusím 👍 poptal jsem Skuciho a nabídl pro mě dobrou cenu jako minule😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě uniqa, navýšili POV z 12k na 13.5k (jsem u nich 6 let). Zavolal jsem na srovnávač, paní se divila, že mám za ty prachy jen POV a čelní do 10K, limit 50/50. Tak mám zase uniqu, ale za 4.5k ročně, 75/75, všechny skla vč panoramy bez limitu 🙃 prostě kocourkov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...