Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plať a my ti to zdražíme...!


skuci

Recommended Posts

Guest minimaxa

nejde mi ani tak o těch 346,- ale je to skok o 28%. 

co to jako sakra je? mám u nich pojištěný dům, domácnost a v minulosti skoro všechna auta, a že jich bylo.

to jim nedaruju! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska už se na propojištění moc nehraje, ale spíš je to taková "vábnička" jediný průhledný propojištění má jen ČSOB, kde přímo do smlouvy dáváš 5% slevu za jinou smlouvu a pak ještě Allianz, jinak je to většinou sleva, která je v pravomoci toho, kdo tu smlouvu sjednává, ale dává to jako podmínku převedení všech smluv pod jednu pojišťovnu :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Guest minimaxa

Původní pojistné 1237,-

Návrh nové 1583,- (vypovězeno)

Dnes sjednáno u Koop nové pojištění za 1152,- :D

 

 

 

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak se taky pridam, u Ceske pojistovny pojisten vlek 4 roky a z 300 to dospelo na 450 a to uz jsem si nenechal libit. Nasledne prepojisteno za 150 Kc. Ted AKTUALNE resim prepojisteni Mondea. Pojisteni je platne dva roky, pri uzavreni vychazelo na 2600 POV, 3000 vsechna okna (celni na 20 tis), a pojisteni stretu se zveri na 100tis s 5tis ucasti. Limity 50/50 (tusim, spis 70). Prvni rok vyroci a jehle 350 nahoru, asi jako bonus za bezeskodni prubeh (Kajvet mi vysvetloval, ze ceny sly nahoru obecne....). Nechal jsem to byt, ale ted prislo k druhemu vyroci navyseni o dalsich 400. To je navyseni o 750 za dva roky, coz je navyseni o 28,8% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE, tohle si libit nenecham.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 1. 6. 2018 at 15:39, Scratch napsal:

tak se taky pridam, u Ceske pojistovny pojisten vlek 4 roky a z 300 to dospelo na 450 a to uz jsem si nenechal libit. Nasledne prepojisteno za 150 Kc. Ted AKTUALNE resim prepojisteni Mondea. Pojisteni je platne dva roky, pri uzavreni vychazelo na 2600 POV, 3000 vsechna okna (celni na 20 tis), a pojisteni stretu se zveri na 100tis s 5tis ucasti. Limity 50/50 (tusim, spis 70). Prvni rok vyroci a jehle 350 nahoru, asi jako bonus za bezeskodni prubeh (Kajvet mi vysvetloval, ze ceny sly nahoru obecne....). Nechal jsem to byt, ale ted prislo k druhemu vyroci navyseni o dalsich 400. To je navyseni o 750 za dva roky, coz je navyseni o 28,8% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE, tohle si libit nenecham.

pošli mi do mailu lukas@lukaskucera.eu tu smlouvu, mrknu se, jak by to vycházelo... ale to že zdražují je fakt... s tím nikdo nic neudělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Lukasi, uz to mam vyresene u Allianz, v podstate za stejny peniz, ale s pojistenim minirisk, takze takove male havarijko a jeste navyseny limit plneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Tak cpp mi poslala složenku místo 2343Kc je to 2671(buď přepočítají nebo pá pá...blbce jim dělat nebudu) a to jsem tento rok neboural, vlastně jsem nikdy neboural....vždy bourala manželka z povinného....já měl jen totalku z havarijka,ale i tak mám bonus 216mesicu a 2 nehody 😋a nikdo mě moc nechce ..pomalu lepší cenu má žena s 68mesicema... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...