Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android multimedia DVD GPS system na P5008


otojanicek

Recommended Posts

Ahoj, mam ještě dotaz. Radio mi dorazilo, zakoupil jsem ještě redukci z origo zapojení na iso konektory, ale nefungují mi zadní senzory.Je možné, že je to tím, že na redukci nejsou zapojeny všechny piny? Nevíte případně na jakých pinech jsou senzory a kam se zapojují do isa konektoru.

Díky za nějaké info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam orig park. senzory naměl. takže toto jsem neřešil...dodělal jsem si tam vlastní s vlastním pípákem.......,.společně s výše dodělanou zadní kamerou to pak v celku je "dostatečné" :)

Ja žadnou ISO redukce nedokupoval....tzn. použil jen to co příšlo s DVD radiem - stačilo ....Jinak ja myslím, že signály a impulzy ze zadní kamery nejdou po dratech, ale po CANBUS sběrnici.....podivej se ještě jednou do nastavení toho DVD radia....jestli tam maš vše aktivované, co se týká parkovacích senzorů a dynamického natáčení zadní couvací dráhy na "dodělané" zpětné kameře při točení volantem.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ono totiž to radio, co jsem zakoupil tak má puze iso konektory a origo peugeot má jiný (myslím že se mu říká Fakra). Pokud to jde po Canbus sběrnici, tak předpokládám, že je to ten další konektor na autoradiu

tohle je ta redukce: https://www.ahifi.cz/4carmedia-iso-konektor-ford-1.html?gclid=Cj0KCQjw_r3nBRDxARIsAJljleE6_sbnFoBEvwZrEeowW69eCVhPbM6UxxHdW1F3JY6V3mDcwsX12rcaAnm5EALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Ahoj, jaká je zkušenost po době užívání? Všechno funguje jak má? Četl jsem nějaké názory na Android rádia a nadávali na příjem rádia, zpomalování systému a pod... Díky za odezvu, M.

Mimochodem, pochopil jsem, že jsi z Kuřimi, já z Brna, dalo by se na to kouknout naživo? Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHoj, jo vse stále funguje jak od zacatku velice dobře = prijem radia je stejny ( prumerny)  jako s orig radiem ….když tam das FAKRA antenni kabel s napajenim po koaxu… ale prijem byl  prumerny i s orig Peugeot radiem. Mam tam z vyroby jen jednu antenu se zesilovacem.

Ja koupil verzi s 8 jadrem 1,5 GHz a 2/32 Gb a stále slape rychle jako hodinky - zadne lagy, Neinstaluji tam samo všechny zbytecne Apky jako na telefon....

Joo, nekdy se muzeme domluvit na kratke predvadecce v Kurimi :) Napis soukr. zpravu….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 5. 5. 2019 at 11:24, lumoravec napsal:

Super díky, jaký máš typ té zadní kamery?

Není možné, že už je zesilovač namontován od výrobce auta? Ještě by mě zajímalo, co původní displej. Zapojují se někam ty kabely, které do něj vedou?

Ahoj,mám taky kameru v autě dodělávanou ,ale nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Maďar odpovídá:

Bocs. Próbáltam használni a google fordítót. Baj?

Ha magyarul írnék akkor meg az lenne a baj! Tudsz segíteni vagy csak okoskodsz?

Promiňte. Snažil jsem se použít google translate. Kouzlo? Pokud bych měl psát v maďarštině, to by byl problém!

Můžete pomoci, nebo jste prostě chytří?

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Szia, ez egy kábel, amellyel az eredeti USB-bemenetet csatlakoztathatja, amely a vezető és az utas közötti nagy dobozban van, az új Android rádióhoz. A Peugeot Start-up logója a "Beállítások" -ban van megadva -) "autó" -) "gyári beállítások" (a videóidő 11:52) -) Megvan a jelszó "126" -) van egy fül, ahol ez a logó be kell állítani.

Ahoj, je to kabel, pomocí kterého , propojíš originalní USB vstup , kerý máš  dole v té velké schránce  mezi řidičem a spolujezdcem ,do nového Android radia  . Peugeot Start-up Logo se nastavuje v "Nastavení" -) "vůz" -) "vyrobní nastavení" ( ve videu čas 11:52)  -) ja mam heslo "126" -) tam je založka , kde se da toto logo nastavit. 

Hi, it's a cable with which you connect the original USB input, which you have down in the large box between the driver and the passenger, to the new Android radio. Peugeot Start-up Logo is set in "Settings" -) "car" -) "factory settings" (in the video time 11:52) -) I have the password "126" -) there is a tab where this logo can be set .

@Kicsi80 :D

 

 

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello. Sajnos nekem nincs semmilyen logó ott. Exportálni lehet a dmcu.cfg fájlt. Ebben volna?

A kábelt sajnos a szervízben nem kötötték nekem hanem kihúzták a kesztyű tartóba. Majd én megpróbálom bekötni.

Köszi a választ.

Attila.

Ahoj. Bohužel tam nemám žádné logo. Soubor dmcu.cfg lze exportovat. Byl byste v tom?

 

 Kabel bohužel nebyl uvázán v čerpací stanici, ale vytáhl se do odkládací schránky. Pak se pokusím připojit.

 

 Díky za odpověď.

 

 Attila.

20210415_162856.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Ne idézze közvetlenül az előző bejegyzést :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Köszi.

Ezzel nem lehet elrontani a fejegységet?

Azt szeretném még kérdezni, hogy az első tolató kamera az hogyan aktiválódik?

 

Dík. Můžete poškodit hlavní jednotku? Také bych se chtěl zeptat, jak je aktivována první couvací kamera?

Upraveno uživatelem pavelu96
Ne idézze közvetlenül az előző bejegyzést :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...