Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android multimedia DVD GPS system na P5008


otojanicek

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Ahoj,

nabízí se tam to, co je povoleno nastavovat přes displej na  BSI auta...ja tam předtím automat.ruční brzdu nemel...takže to nastavení nemam v nabídce ani ted  + nabízí se i daší věci , ale hodně z nich není aktivní, protože to me atuo nemelo ve vybave z vyroby....viz foto níže

WP_20180515_16_34_54_Pro.jpg

WP_20180515_16_34_13_Pro.jpg

WP_20180515_16_34_05_Pro.jpg

tato ikony.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Djsilent napsal:

A je tam videt na videu nebo pise tu nekdo, ze muzes v tom novym multimed.dvd resit nastaveni auta? Jako napr. Automat rucni brzda, aj.? Ja to tam nikde nevidel

Tak jsem si dal tu práci a přečetl jsem si to. ANO je tam vidět a píše se tam, že lze nastavit parametry auta. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Potrebuji poradit jestli tam neni nejaka fligna nebo je to polamane.

pripojim se na wifi v garazi a ukazuje dvd multi, ze jsem pripojeny, ale stejne se ta potvora na net nepripoji,

nevite kde je chyba? Wifi normalne jinak v garazi funguje na telefony, noras a tak, ale na dvd multi ne:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný "problém"......... toto DVD Radio ma miniaturní  WIFI antenu ( kousek dratu), takže přijem je špatný, a funguje jen na velice dobře zdroje WIFI.

Dále také funguje plechová konstrukce auta, která také kvalitně venkovní odstinuje WIFI signal ...stejné jako u mobilů, kde říkají že když někdo telefonuje v autě, tak mobil "září" jak o život.....

POkud třeba uděláš WIFI hot Spot z tvého mobilu a ten daš dovnitř auta....tak ti to bude fungovat bez problemů.... schválně to zkus :) 

Resení: zesilit signal WIFI v garaži...např. pomocí repeateru/opakovače.... a anténa musí směřovat přes sklo na palubní desku.....to u mě pomohlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divné.......pokud to není polámané,tak by mohlo pomoc něco z tohoto ( doporučení z WWW od lidi s podobným problémem):

- není zlomená / upadla anténa vzadu na DVD Radiu  ?........jestli ne tak prodluž WIFI anteenu vzadu..... = napajel bych tam nejaký drat popř. okud ma konektor , tak dal nejakou delší antenu

- restartuj tvůj Router + změn heslo / kanal na tvem domacím WIFI / zmen na tvem WIFI Routeru typ signalu 802.11 na jen "b" nebo jen "g" nebe jen "n"  ....pokud stále nic, tak modifikuj připojení na DVD radiu tak že se připojíš natvrdo na jednu statickou IP adresu tvého routeru

- posední možnost =  reset radia do orig nastavení.....je ale riskantní jestli dokážeš pak nastavit všechny parametry radia pro tvoje auto ........opiš si tedy   nejdřív v nastavení všechny parametry , a to nastaviš stejně....např. komunikace s CAN BUS a pod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zadní kameru mám volnou tuto..viz obr.

Na všech forech a i odborných WWW ( Ahifi.cz) se vždy píše že aftermarket DVD Radia neumí napájení po koaxiálu...a musí mít speciální 12V ( modrý kabel) který posílá tech 12 V do zesilovače u anteny.... ale mužeš to vyhkoušet bez toho a když bude slabý signal , tak doobjednat.

Kabely od původního displeje zustanou nikam nezapojené....ničemu to nevadi....DVD radio dostany ty info z CANBUS dekoderu ( tak krabička)

zadni kamera.JPG

Upraveno uživatelem otojanicek
Doplneni foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...