Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna přístrojové desky


Návštěvník

Recommended Posts

Tak všichni víme, že to nikdo z nás nedělá kvůli díkům, ale slušnost je hezký zvyk a jaxi jí nikdy není dost (a hlavně obecně mezi lidma čím dál tím míň). Tak proč si ji nedopřát aspoň tady, žejo ....

Možná by bylo "výchovný" to tady zamknout.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ja som menil radio RD3(len cd mechanika tri kruhove pristroje a monochromaticky display) za RT3(velky farebny  LCD vstrede.Z darcovskeho auta bola treba HLAVNE KOMPLET KABELAZ od jednotky pred spolujazdcom (musi ist von pristrojovka ) je to fakt krutá práca ,ktoru by som pre ineho nerobil.Ta kabelaz sa pred soferom napaja a pokracuje do zadu ku gps antene a mikrofónu hore vedla osvetlenia.Potom to este bolo treba povolit, cez diagnostiku v polozke rt3 napisat vin auta do radia.Radio pipalo a predstavovalo sa"Lancia",po zadani vin uz bolo peugeot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zdravím, mám taky problém. moje C8 má klasické tři budíky a chci je vyměnit za ty s LCD. koupil jsem tedy Lcd obrazovku s budky a rádio RD4 N2 02 Blaupunkt. Nenašel jsem kabel co vede od LCD k rádiu. Nevím kde ho mám hledat, popř. kde koupit. Dále rádio je zapnuté jen na ISO ale tamty dva banánky co je jeden od FM a druhej od dat nejdou zapojit protože jsou o něco větší než je na rádiu. Rádio se vypne asi po cca 20 sekundach. Může mi prosím někdo poradit? Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze si koupil spatne radio :P
dle typu obrazovyk tam patri navigacni radio RT3 nebo RT4

jaky bananky sakra ??
dej aspon fotky co si koupil co si mel v aute a nejlepe i VIN cislo

ale obavam se ze tomu vubec nerozumis a vse si koupil zbytecne

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...