Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna přístrojové desky


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

Jj tohle vše mám,auto je jako v plné výbavě,jen jsem tam měl 3 ty budíky ,pod tím palubní PC a rádio Rt3 n1. Vše jsem koupil nové rádio Rt3 n3..,přístrojová deska s LCD a dále nevím kde je ten kabel 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jedná se mě ,kde mám najít tento konektor? Viz foto jinak vše mám zapojené

$_1.jpeg

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 2 hodinami, Semir103 napsal:

Üž si to přesně nevybavuji, něco je z rádia, to je myslím právě to co máš na foto a něco pro osvětlení a signál otáčkoměru s tachometrem, palivoměr a teploměr. 

Tak je to prý kompletni kabelaz co je pod palubkou. Palubka ven... Je to v tom hlavním svazku elektriky. To si pamatujete,že by jste to dělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To je,ale nebe a dudy. Já tu píšu o výměně přístrojové desky z budíku na LCD. Pokud jste dělal pouze výměnu LCD za LCD,tak je jasný že tam máte vše ,když jste to tam měl..... No jo,tak je vidět že s tím nikdo zkušenosti nemá......

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 2 minutami, Semir103 napsal:

Prosím nebe a dudy to není, když tvrdíte, že tam máte vše...ptáte se co kam příjde. Zkuste hledat i jinde, je toho tu o tom napsáno i v jiných forech dost. Psalo se tu, že to nebude "hop na krávu a je tele". :-)

Je vidět ,že si nerozumíme,nebe a dudy to je! Já psal to co mám ( vše mám na ty 3 budíky,Klimo,rádio a pod.)  Úvod  zněl jasně výměna budíku za LCD a ne řešit to co píšete.... Nic jiného mě.nezbyde než se na to pěkně vysrat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu Vás, ale chlapi už tu psali co a jak... Ten žlutý konektor by měl být stejně zapojený jak z klasických tak i u LCD. to je tacho, otáčkoměr a palivo s teplotou, Vše zbylé je optika z rádia a další kabeláž k datům na displej. Pokud tam tento konektor nikde nemáš tak to bude bastlení s nejasným výsledkem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No právě. V autorizovaným.servise Peugeot nevědí, prostě banda tupců. Tak že se budu poohledavat po nějakém autoelektrikarovi, pokud někoho znáte kdo dělá výhradně Peugeoty budu rád za nějaký kontakt,díky 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem eště nežral.  Týpkovy tady naservírujete spousty informací za který by jinde těžce platil pokud je nechce hledat sám a myslím že by se to vyhledat dalo. A on má pak ještě takovouhle držku a i přesto mu ještě doporučujete kam se jít ptát dál. Asi jsem jinej ale já bych se s někým kdo má takový přístup asi nedokázal seriozně bavit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 2. 2018 at 22:05, Sawoy napsal:

No to udělej. Ještě čekám jestli nám vynadáš že ses tu dozvěděl správný typ rádia, optiku a kde ho sehnat.(reakce na ".... Nic jiného mě.nezbyde než se na to pěkně vysrat!"

Myslím, že neuvědomil, jinak by tohle nezůstalo bez reakce.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj. máte pravdu. To žádná. Tak např. já jsme zůstal v klidu. :-)) Konektor budíků je myslím žlutý. a to jsou jen Otáčkoměr tachometr, palivoměr a teploměr, pak je další konektor černý s optikou (možná modrý)a ten je do displeje LCD a dle mého ze spodního displeje pod klasickými třemi budíky...nebo se pletu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...