Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugoet 306 Zdochne za tepla


04tomi045

Recommended Posts

Zdravím  Potrebujem pomoc   / Peugoet 306 1.9 SLD 50 KW  RV 1997 /   Nabehané 324 000 

 

Mám taký problém,že pri zahriati motora 70/80 C  sa začne motor ako keby dusiť  následne spadnú otáčky a motor zdochne následne tažko štartuje /chití z božou pomocou / a zas ide normálne ako má  problém rozpíšem 

 

studení štart  - OK   ak mu jemne pridám tak striela ako keby do výfuku čo je asi v - 13 C  normálne kedže ten sitič či čo to je nefunguje  nechám ho naštartované nejakých 10 -15 minút všetko ide až pokým sa teplota nedostane nad 70/80 C  začne sa ako keby dusiť na plyn skoro nereaguje iba do tých 1600 OT  ked vyradím do neutrálu a pridám tak otáčky  tak vyskočia hore spadnu drží na 800 po pár sekundách klesne pod 600 a zdochne a už nejde naštartovať  nechám  vychladnúť 5Min   ledva naštartuje a zas ide ak dám pedál na podlahu otačky vyletia do obmedzovača a ide normálne . Nemám ani šajnu čo by to mohlo spôsobovať  napadlo ma iba čerpadlo v nádrži / zanesené alebo je pred smrtou /  Vzduchový ,palivový filter sa menil v jeseni  . Napadli ma aj vstreky no auto za studena štartne na prvý šup  tak tímy to asi nebude . Stretol sa niekto z podobným problémom ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím zda-li se to různí.na Xantii mám na termostatu,stejně jako na P106,dvě čidla-modré pro budík teploty na přístrojovku a ZELENÉ čidlo které kecá do ŘJ, hnědé čidlo-spínač pak mají na chladiči-pro větrák chladiče-sahary.Ještě mne napadlo,že píšeš o čerpadlu v nádrži-jak je na tom palivvový filtr?Na dehtu jsem si zvykl měnit palivák vždy před zimou.

Upraveno uživatelem dýzl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na sahare mam tiež zelený  ale ten predpokladám nemá nič stím spoločné . A ináč jeden konektor visí pri chladiči ale ten bol zrejme pre vyrovnávaciu  nádobku . teraz je tam nový chladič ktorí je už aj z vyro..nádobkou  A mám ešta takú otázku ten zelení spínač ktorí treba vymeniť je blbo umiestnený a treba dať dole aj to kovové sacie hrdlo je potrebné meniť aj tesnenia ? pretože tie som nikde na eshope nenašiel 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...