Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugoet 306 Zdochne za tepla


04tomi045

Recommended Posts

Zdravím  Potrebujem pomoc   / Peugoet 306 1.9 SLD 50 KW  RV 1997 /   Nabehané 324 000 

 

Mám taký problém,že pri zahriati motora 70/80 C  sa začne motor ako keby dusiť  následne spadnú otáčky a motor zdochne následne tažko štartuje /chití z božou pomocou / a zas ide normálne ako má  problém rozpíšem 

 

studení štart  - OK   ak mu jemne pridám tak striela ako keby do výfuku čo je asi v - 13 C  normálne kedže ten sitič či čo to je nefunguje  nechám ho naštartované nejakých 10 -15 minút všetko ide až pokým sa teplota nedostane nad 70/80 C  začne sa ako keby dusiť na plyn skoro nereaguje iba do tých 1600 OT  ked vyradím do neutrálu a pridám tak otáčky  tak vyskočia hore spadnu drží na 800 po pár sekundách klesne pod 600 a zdochne a už nejde naštartovať  nechám  vychladnúť 5Min   ledva naštartuje a zas ide ak dám pedál na podlahu otačky vyletia do obmedzovača a ide normálne . Nemám ani šajnu čo by to mohlo spôsobovať  napadlo ma iba čerpadlo v nádrži / zanesené alebo je pred smrtou /  Vzduchový ,palivový filter sa menil v jeseni  . Napadli ma aj vstreky no auto za studena štartne na prvý šup  tak tímy to asi nebude . Stretol sa niekto z podobným problémom ? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...