Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP, Vstřiky, RNEG - výpis z diag


kemox

Recommended Posts

Ahoj, 

doufám že nikdo nebude mít problém že to vše takhle shrnu v jednom příspěvku.. 

1. Lexia mi píše závadu na 1. a 2. válaci že prý je nastavení vstřikovače mimo toleranci viz fotky omlouvám se že nejsou screenshoty :/ - hodnoty jsou moc mimo toleranci ? co to znamená ? špatné vstřiky ? za studena má motor tendenci vibrovat 

2. při nastavení osobního menu volitelné v RNEGu mi napsalo že komunikace neproběhla ačkoliv jsem dodržel co psali bez economy modu a nastartovano.. jak to dostat z5 ? factory reset jsem zkoušel jak v navi tak skrz diag.. 

3. FAP zatím nic nehlásí !!! 85gramů kolik by toho měl vydržet ? včera jsem přidělal LEDku jako indicator regenerace + se snažim sledovat daig jestli nezapnul regeneraci.. 

 

Díky moc za každou radu a odpověď   

 

Photo 03-02-2018, 18 39 37.jpg

Photo 03-02-2018, 18 40 02.jpg

Photo 03-02-2018, 18 57 49.jpg

Photo 03-02-2018, 18 58 53.jpg

Photo 03-02-2018, 19 00 49.jpg

Photo 03-02-2018, 20 29 19.jpg

Photo 03-02-2018, 20 30 22.jpg

Photo 03-02-2018, 20 31 54.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.ano dával se nový motor - resp předchozí majitel a říkal že 2 vstřiky jsou staré a dva nové - dokodovaní má ještě smysl ? 

3. nic potěšujicího.. ale jsem z FAPu docela zmatený.. citroen má 77g regeneraci průměr 300km a už se hlásí.. já mám více popelu a průměr regen. 2x tolik.. 

 

díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel od vstřiků nemám nic.. myslím si že už nikdo.. je to víc jak rok co to prý bylo dělané - je zápis v TP ta spotřeba by chtěla.. protož pod 7,5 jsem se nedostal klidnou nohou.. resp mám stejný styl jízdy všude a jezdím s C4GP kde je skoro totožný motor a jezdím za 5.9-6.2 a s peugeotem o víc jak litr více.. který je navíc o 100kg lehčí dá se někde zijstit info o vstřikách aby se to dalo ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...