Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 HDi Platinum


Michael205

Recommended Posts

Tak druhým rokem mám tuhle krásku, co povím je to bílá kuže a výbava Platinum, tento rok se měnila už spojka byla původní jako plno dílů co tam ještě mám původní od výroby. Tak pro začátek by to mohlo stačit. jinak už mám zasebou 220 000 km a snad bude delat velkou radost stále.

xs3BCho.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku to rozepíšu, tak vemu to z venku mám Bi-xenony nevídám je na 308 mého ročníku, pak mám tu krásnou panoramatickou střechu, automatické sklopení zrcátek a jsou i samořejmě vyhřívané ,  interier sedačky v el. i s pamětí, el. vyhřívání , vyhřívaní, celokožený interier, bílá kůže, parkovací asistent, zapsaná 18 palcová kola, rezerva plnohodnotné 18 palcové kolo, jediné co tomu chybí je navigace. Před zimou mě ukradli 16 kola i s ventylky na hlídaní tlaku a 70% zimníma kolama zbytek netknutý jen kola, ted tam jsou originál 16 palcová kola co mela 308. Jsem druhý majitel a mám k tomu veškerou dokumentaci dokonce jsem si obvolali všechny ty místa kde auto bylo servisováno a ujeté kilometry sedí. Jsem s tímto autem nadmíru spokojen a věřím že najezdím s tímto autem plno km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Tak v tomto týdnu měla moje 308 první STK co je se mnou a prošla na výbornou, hlavně emise FAP i když je původní funguje perfektně to musím zaklepat. Tahle 308 mě dělá velkou radost, proto bude tento rok na programu karoserie je trochu potlučená a běžný provoz jí dal trošku více zabrat. Chtěl jsem stihnout dát do pořádku 18 palcová kola, ale nová střecha na Cabrio stala víc než jsem čekal. Ozvala se výměna oleje a po krutých mrazech i výměna palivového filtru.

Upraveno uživatelem Michael205
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak STK za mnou má perfektní emise, jinak pár věci tam napsali jednu jsem odstranil hned vadil jim kryt pedálu už byl protřený až na železo, jinak zbytek není tak důležitý protože tam něco museli napsat, jinak včera rozleštěné světlomety jen teda jsou i zevnitř takže to dokonalé nikdy nebude.

29598218_2050999978273786_5816807932779560960_n.jpg

29683167_2050999861607131_5239785643566956544_n.jpg

29683184_2050999778273806_7136455644000813056_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...