Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radek Hurvajz končí ve funkci SuperAdmin fóra


Schreek

Recommended Posts

@Scratch Nicky se nemění, tak to prostě je. Tvůj výraz "Amnestie" mě pobavil.

K mému nicku - já jsem totiž využil chvilkové vlastnosti fóra, kdy si to uživatel mohl změnit sám. Tím jsem upozornil na chybu v nastavení ;) Jestli to některým (dvěma lidem) zde tak leží v žaludku, klidně mi můžou admini diakritiku zase odebrat (když jsem se registroval, vůbec mě nenapadlo, že by systém diakritiku vzal).

"Dizlajk" - vím, že na to ze sluníčkového Facebooku nejste zvyklí, tam se dávají jen miliardy lajků, ale podle mě tím prostě někdo vyjádří svůj nesouhlas s příspěvkem a dál se k tomu nevyjadřuje. Takové právo snad má. Také to občas využívám. Naopak, mnohdy stačí tát like, místo stupidního jednoslovného příspěvku nebo jen smajlíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa ja te pouze pouzil jako priklad :D, protoze kdyby se na tom tak vehementne trvalo, ze se nicky nemenej, tak ti to vratej na puvodni  podobu :D, ale me to je sumak, s CH na konci nicku jsem se uz davno smiril........ a tva zmena byla ku prospechu :D.

Ale z jiného soudku trošku............ Taky jsem nevěděl, že existuje diakritika, proto jsem se jako první registroval jako Prsoun (logicky Pršoun, jak mi říkali na softballe, protože jsem byl rychlej a kradl mety :D), pak se mi to rozleželo za nějaký čas v hlavě a požádal jsem tenkrát vedení o změnu, a bylo mi vyhověno na Scratch (protože Scrat byl obsazen). Tuším, že i Neon to kdysi někde zmiňoval.......A šlo to, úplně normálně, bez jakýchkoli problémů........ to jen teď je s tím problém :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to uz psal. Nekolikrat. Jednomu změniš a pak chteji všichni,  vznikne bordel,  nikdo nevi kdo je kdo,  nicky se měni se zmenou auta protože nekteri nemaji fantazii a placaji ta např 406HDI atd. Diakritika neni zmena nicku.

Ted je mi to fuk. Delejte si co chcete. Treba si pozadej o toho Nacelnika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa jeví se mi rozdíl mezi negativním lajkem příspěvku na FB (kde se to váže skutečně jen k příspěvku) oproti zdejšímu "mínusku" (šipka dole, ale stejně je to se šipkou hore), které se promítá do hodnocení v profilu, takže je to víc o uživateli než jeho konkrétním příspěvku ;) Někdy je tu občas i vidět, že někdo1 dá mínusko někomu2 jenom proto, že někdo2 je někdo2 a někdo1 "nemá rád" někoho1, bez ohledu na to, zda příspěvek někoho1 je sám o sobě na lajk nebo dizlajk (protože třeba off-topic)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byla amnestie, změnila bych si nick na "Weri 605"...!!! :)

Ráďo.... já chápu docela dost věcí.. jen tohle moc ne.. :( ale nenadělám s tím nic... tak jen doufám, že se najde někdo stejně přísně důslednej a přesto  fér, jako si byl ty...! Díky za pomoc se všema mejma omylama..... ;) byls' prostě dobrej.... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 2. 2018 at 19:12, Pepito napsal:

DĚKUJI TI RADKU :super

Pomohl jsi mi nejen při přípravě mého srazu v Mohelnici. V dnešní době není moc lidí tak ochotných,jako jsi Ty :super:potlesk:potlesk:potlesk:papa

Radek stál i velkou měrou za vánočním večírkem... :super Hodně mi pomohl s přípravou.. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Veverka napsal:

@Péťa jeví se mi rozdíl mezi negativním lajkem příspěvku na FB (kde se to váže skutečně jen k příspěvku) oproti zdejšímu "mínusku" (šipka dole, ale stejně je to se šipkou hore), které se promítá do hodnocení v profilu, takže je to víc o uživateli než jeho konkrétním příspěvku ;) Někdy je tu občas i vidět, že někdo1 dá mínusko někomu2 jenom proto, že někdo2 je někdo2 a někdo1 "nemá rád" někoho1, bez ohledu na to, zda příspěvek někoho1 je sám o sobě na lajk nebo dizlajk (protože třeba off-topic)... 

BONK!!

@Veverka v posledni vete mas chybu u nekoho1, tam má být 2

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...