Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radek Hurvajz končí ve funkci SuperAdmin fóra


Schreek

Recommended Posts

Po dlouhých letech spolupráce se @Radek Hurvajz na základě vlastního rozhodnutí dohodl s vedením ukončit svou spolupráci jako SuperAdministrátor fóra k 31.1.2018. 

Rád bych mu touto cestou za celé vedení klubu poděkoval za jeho práci pro klub na minulém i současném fóru, za hodiny strávené na telefonu, za dny prožité odpovídáním na maily a týdny probděné nad administrací fóra. :potlesk:potlesk:potlesk

Radek nás naštěstí neopouští úplně, ale rozšíří team našich moderátorů, takže se s ním mnozí z vás ještě určitě utkají. 

 

Prozatím si úkoly superadmina rozdělíme já a @ChouLu než se najde někdo jiný kdo by se toho ujal. Vaše případné tipy, návrhy nebo dokonce nabídky spolupráce samozřejmě uvítáme. 

 

Za vedení klubu

Schreek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Schreek napsal:

.....než se najde někdo jiný kdo by se toho ujal. Vaše případné tipy, návrhy nebo dokonce nabídky spolupráce samozřejmě uvítáme. 

Radek dělal superadmina už dlouho a chápu, že si chce odpočinout. Radku díky.

Osobně si myslím, že s hledáním nástupce by se mohlo počkat až po volbách. Sice superadmin je nezávislý na zvoleném vedení klubu, ale přesto by si ho mohlo vybrat (staro?)nové vedení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, velké díky. Škoda, i když chápu, že to nejde dělat věčně. Ja si myslím, že Radek nastavil laťku hodně vysoko. Byl jsem spokojen, jak neoblomně, a tvrdě si stál za svým. 

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, MJSytic napsal:

A směrem k FrantoviCV: Dostával odměnu pravidelně :aut

Za odvedenou práci to snad bylo samozřejmé - tohle bylo míněno jako bonus třeba za celou dobu, po kterou se tomu věnoval.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz co me dizlajkujes, mam snad smazat svou celou historii abych si zmenil nick na Náčelník nukleární Hovado? :D

mi prijde, ze jsi posledni dobou ztratil i smysl pro humor........

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi vysvetli v cem je to tak strasne slozite a v cem je vlastne problem? Dotycny by si nechal nekolik mesicu v podpise ze to je puvodni ten a byl by klid.... ja v tom problem nevidim, ale v administraci se nevyznam, jak je to slozite. Z hlediska uzivatele mi nevadi, kdyz si nekdo zmeni nick, viz. Peta na Péťa....

edit: taky bych chtel abych mel nick Scrat, a ne Scratch (tenkrat to byla nutnost, protoze nick byl obsazen neexistujicim navstevnikem....), ale co nadelam, ted uz je nick volnej, ale.....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...