Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 coupe + kola z RCZ - Jde to dohromady?


Rikic339

Recommended Posts

Zdravím, měl bych takový dotaz. Sháním na 407 coupe 18" kola a padla mi do oka jedny z 508 která bych mohl mít za docela zajímavou cenu i s pneu 235/45. Jde o to že co vím tak 407 mohou mít kola s ET kolem 40, tahle ale mají ET 27 a šířku 8J. Vím že je to málo, ale zkoušel to někdo v reálu jestli to drhne o podběhy nebo tak? Přijde mi že origo kola co na coupe mám jsou stejně trochu utopená.. 

Na druhou stranu jsem viděl 508mičky jezdit s kolama ze 407 :D Ale samozřejmě netuším jestli to neměli pořešené podložkama..

Vím že asi nejjednodušší cesta je odzkoušet to přímo na autě, jenže zrovna ten co je prodává je poměrně daleko a mě se nechce jen tak na zkoušku jet tam a zase zpátky.. Proto bych rád věděl jestli s tím má někdo zkušenosti, jestli ta cesta není rovnou zbytečná :) 

Konkrétně se jedná o tento model kol :myslim

kolo_508.jpg.4369d703b4e5455d5e895f06c73a0033.jpg

Předem dík o rady a názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhled je druhá věc, ale to už bych řešil nasazením na auto a buď mi to k tomu sedne nebo ne :)  Zjišťuju že vybrat pro coupe kola je fakt peklo.. Chci mít dvě sady kol s pneu abych nemusel přezouvat, ale zase mít obě stejný - to mi přijde divný.. 

Důležitý je že se s tím jezdit dá, děkuju :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Rikic339 changed the title to 407 coupe + kola z RCZ - Jde to dohromady?

Já teda nevím, u kol mě prvně zajímá, zda tam jdou a hned potom zda na tom budou vypadat dobře. Každý ví, že kola dělaj auto :super  A kdo nesouhlasí zkuste na svoje dát někdy obyč plecháče a ještě bez puklic a pak si to povíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše @StibTo nejdřív mě zajímá jestli tam vůbec jdou.. A abych dokázal posoudit jestli tomu padnou nebo ne, tak je tam prostě musím nasadit a prohlédnout si to :D 

@MJSytic Ty sice špatný nejsou ale já bych radši nějaký "řidší" aby ty brzdy pod tím byly vidět :D

@chuck11 Neboj všechno sleduju a o všem vím :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...