Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bezkontaktní myčka


maruskamichalek

Recommended Posts

Lidi už sem vám stalo že si jedete umýt auto a je stále špinavé :myslimnormálně jsem postrikal pořádně celé auto s aktivnou pěnou a pak jsem asi 3 minuty čekal a dal jsem ho oplachl, když bylo mokré bylo to ok, ale jak auto už nebylo mokré tak už bylo opět vidět špína, že by tu aktivní pěnu míchal,neva večer jedu do linky :D, ale škoda že jsem to neviděl hned namístě bych to řešil jaky podvod dělají na lidi a to mě to stálo 3 eura, jinak mám doma svoje Riwall REPW 150 Set ale nechtěl jsem zasrat novou zámeckou dlažbu kterou jsme udělali :super

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze na Poděbradské jsou od sebe cca 500m dvě myčky. Jedna naprosto v pohodě kde to je krásně čistý a druhá totálně na ......

Takže se tomu fakt nemusíš divit, já už kolikrát takhle nadával ale chce si to prostě vyhlédnout myčku která je dobrá a té se držet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale právě že jsem jel tam kam jsem jezdil a bylo vše ok, pak jsem asi půl roku tam nejel, a dnes cestou do práce jsem se tam zastavil, a pak dojedu do práce zaparkuji auto a koukám jako blázen :D auto stejně špinavé:myslim

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já zkoušel dvě bezkontaktní a na té jedné to fakt nemylo. Takže si vezmu to kostatko co tam bylo, ale pořád to odecitalo kredit (bezel cas). A kdyz jsem chtěl oplachovat větším tlakem, kredit ubihal 2x rychleji... Takže tam už ne. :D

Nejlepší to je v práci na wapce se 150 bary, tohle v jedné ruce udržet nejde.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...