Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automechanik chce moc


emmicka106

Recommended Posts

Vysvětlení mechanika bych bral. Nkdy je to fakt nepředvídatelné. Pokud jsi s ním celkově spokojena, je šikovný a poctivý, tak to přijmi. Je to lepší řešení, než si kvůli pár tisícům rozhádat dobrého mechanika. Ještě ho budeš potřebovat mockrát.

 

...opačný případ: rozejdeš se s ním ve zlém a příště si hledej nového - on může i známým říct, jaké s tebou měl potíže...

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci to tu strhnout v nějakou diskuzi o tom, co mechanikovi tolerovat a nebo ne. Nakonec záleží na tazatelce, jak se rozhodne. Nicméně bych pro příště jasně nastavil mantinely obchodu a minimálně chtěl znát cenu a případné výkyvy v rámci několika tisíců konzultoval. Kdyby mechanik nešel jenom po penězích a vzal do ruky telefon a zavolal, nemuseli bychom tu tohle téma vůbec řešit.

Upraveno uživatelem Sroty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P607Olda-ciastocne suhlasim 

ale keby mi takto klamal do xichtu ze vyberie cerpadlo a vrati co je nezmysel to je asi kazdemu jasne 

ta sms ze nenasiel  povodny oem kod alebo jeho dodavatel  v druhovyrobe  ked my to najdeme  od stola doma 

no potrebovat mechanika bude ale nieje jediny na svete je to o dovere ako pises ale ta je asi momentlne u konca  u mna by bola u konca 

ked to urobil raz urobi to znova 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi teď automechanik volal, že se domluvil s dealerem, že mi tam nechá díl za 8000 tisíc a prodá za cenu toho levnějšího (2700 Kč). že oni dva se rozdělí napůl :D

Nechám to takhle, ale moc by mě zajímalo, co tam mám za čerpadlo :D Díky všem za podporu!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krtek 2  No nevím proč hned to vidět černě a myslet si, že mě někdo ojebal? Co si s tím pomůžu. Říct mu jsi zloděj, natáhnul jsme chci to vrátit do původního stavu! Kde to žiješ? Říct to můžeš a co pomůžeš si? Nevíš nic o tom co je pravda, jen debilní dedukce. Co když opravdu zkoušel vše a nic tam nepasovalo. Neopravoval jsi to ty nevíš. myslím Chytré řeči, jak to udělat je kokotina. Když už tak sedni do auta přijeď k tomu mechanikovi a pomoz Emě to vyřešit. Tak potom OK. Možná ji natáh, ale možná ne. Možná měl zavolat, že to stojí tolik, ale nezavolal. takže teď se musí dotyčný rozhodnout jako co. Jen si s ním popovídat, proč nezavolal a že by to měl před tím konzultovat=zaplatit. Nebo se pohádat=zaplatit. Jiná volba neexistuje.

 

A jak je vidět tak mechanik je fér a určitě na něj dělat  :bachaby nebylo dobré. A pěkně u něj zůstat.

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, emmicka106 napsal:

Tak mi teď automechanik volal, že se domluvil s dealerem, že mi tam nechá díl za 8000 tisíc a prodá za cenu toho levnějšího (2700 Kč). že oni dva se rozdělí napůl :D

Nechám to takhle, ale moc by mě zajímalo, co tam mám za čerpadlo :D Díky všem za podporu!!

Tak hlavně že bude fungovat, snad dá i zaruku. Aby tam nakonec nebylo nějaký z vraku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John ice -precitaj si prispevok nad tebou od emmicka 106

a neni pochyb o tom co sa stalo 

ja by som nikomu nenakrical  ze je zlodej ak si precitas   cele vlakno tak som jej to dokonca nedoporucoval  aby ho z niecoho obvinovala 

ale aby to proste odmietla zapatit na zaklade toho ze ju na to neupozornil  a ze tolko penazi nema 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, emmicka106 napsal:

Tak mi teď automechanik volal, že se domluvil s dealerem, že mi tam nechá díl za 8000 tisíc a prodá za cenu toho levnějšího (2700 Kč). že oni dva se rozdělí napůl :D

Nechám to takhle, ale moc by mě zajímalo, co tam mám za čerpadlo :D Díky všem za podporu!!

Tak to je jasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John ice -sory ale asi si trochu naivny  ked stale co i len uvazujes o tom ze neklamal ze ju nechcel natiahnut o peniaze 

ja sa pohybujem medzi mechanikmi a viem jak to funguje aj objednavam hafo dielov nielen pre seba ale aj pre mechanikov sem tam i ked osobne niesom mechanik 

proste klamal vo viacerych veciach a ked klames tak nemas ciste umysly 

v tom prispevku je to o tom ze je klamar  ale  to neznamena ze mu to ma vykricat  ale takticky zjednat cenu dole  co sa jej aj podarilo nastastie 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se to nakonec takto vyřešilo. Ať auto jezdí :)

Musím se přidat na stranu Krtka2. Kdybych si v obchodě dovolil to, co pan mechanik, tedy dodat něco za cenu, která je neúměrně vyšší, než se původně předpokládalo a zákazník mi jednoznačně neřekl, že mu na ceně nezáleží, se zlou bych se potázal. Tady se to vcelku vyřešilo samo, buď si mechanik uvědomil, že udělal chybu při jednání se zákazníkem nebo to byla levárna od začátku a tohle je takové pyrhovo vítězství a možnost, jak si zachovat tvář, i když to nevyšlo. Na tom už vcelku nezáleží. Příště to chce jen jasnější pravidla. Pokdu spolupráce fungovala doteď, určitě bude fungovat i v budoucnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A od toho je dodací list, který by v případě potřeby mohl ukázat, ale na to už je pozdě.

Zatím, co jsem vždy viděl i na malé dílně, když rozvoz přivezl mechanikovi na dílnu díly, tak vždy s dodacím listem, který potvrdil. To už si snad nikdo nelajzne vozit díly na dobré slovo a dělat si tím na skladu bo..l.

Upraveno uživatelem Agrafik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ozzy56 napsal:

jak tak čtu, někteří by to zaplatili, drželi hubu a doma se asi vyřvali na rodině :D

Proč myslíš? Zato, že mám tady smířlivý přístup, vidíš do mojí rodiny? Nebo to tak děláš doma ty?

Edit: Ano, zaplatil bych a myslel bych si svoje: zda mám k dispozici jiného, lepšího opraváře, a proč jsem vlastně šel tady k tomu, když mám lepšího. A pokud nemám lepšího? Tak nevím, asi si to tazatelka bude opravovat sama...?

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...