Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automechanik chce moc


emmicka106

Recommended Posts

tak jsem automechanikovi volala. Sdělil mi, že zkoušel dvě druhovýroby (Pierburg a Sebi-nevím přesně) a ty nepasovaly. Tak objednal origoš za 3000 Kč a přišel prý bez oznámení ten za 8000 Kč. Proto mě nekontaktoval dopředu. Myslíte, že je to možné? 

prave koli tomuto  ti mal volat   ,

 

omg no to je jak z rozpravky :) 

jak pise Sroty proste sa prezradil  a teraz sa snazi z toho vyvliect 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozes sem hodit vin kod auta?

nech sa pozrem, na tie ceradla 

na 99 percent tam nemas namontovane cerpadlo za 8 litrov lebebo si neviem predstavit 

ako by mu to vzali spet ,nepouzite ano ale namontovane a pouzite  to urcite nie 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pezot mi ponuka len jedno cerpadlo  1001 C9 podla tvojho vin za 300 euri cize cca tych 8 litrov po vasom

sory respektive dva RP 96 550 206 80    ale to uz tu davali chlapci

retaz na pohon cerpadla stoji cca 300 korun  v druhovyrobe takze zanedbatelna polozka 

toto je cislo tvojho cerpadla 1001 C9  takze 

takze z druhovyroby ti ma pasovat 

PIERBURG 7.06595.13.0

SASIC 3650006

KOLBENSCHMIDT 50005877

FAI AutoParts OP283

je toho viac 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocet zubov podla pezotu je  21 na kolese cerpadla 

vygugli si si tie cerpadla z druhovyroby co sme ti tu napisali a v popise si precitaj kolko zubov maju

proste keca alebo ma neschopneho dodavatela ze mu posiela nieco ine nez to co tam pasuje

ale bude to prvy pripad 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"  kazda automobilka si nechava vyrabet dily u nejakyho vyrobce - nedela si je sama. Ten dil ma nejaky cislo, treba ABC1. Jenze pak treba zjisti, ze je to konstrukcne blbe vymysleny a sere se to nebo jim ten vyrobce proste uz dal nedodava, tak to zacne dodavat nekdo jinej, tim se zmeni cislo na ABC2 a to ABC1 uz proste neni - misto nej se pouziva ABC2 - a s tim se zmeni i cena. Takze podle VIN jsem dohledal ABC1, ale je u nej poznamka, ze uz neni, ze se pouziva ABC2 a to stoji osmicku. Pokud on se neptal na cenu a objednal ABC1, automaticky mu dodali nahradu - a protoze on cenu neresil, taky ji neresili."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz je to uz nafigu 

auto je opravene  ale za aku cenu tam je cerpadlo to nevieme 

takze sa bude zlavovat  ale stejne na tom zarobi  len nie tolko  ako  na zaciatku

nosit mu tam svoje cerpadlo ked uz vieme ze je to odrb asi nebude najlepsie pretoze ho tam stejne montovat nebude s autom uz robit nebude nic  a 

proste z toho sa neda vyjst tak aby si na tom nieco nepreplatila  (ak mu chces platit nieco samozrejme)

asi najlepsia moznost pre teba  je 

jak pise sroty dat to spravit niekomu inemu s tym ze mu das svoje diely 

a to co vyberie vratis tomu prvemu mechanikovi plus nieco das za pracu 

ale stejne ta to bude stattrochu viac 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, emmicka106 napsal:

"  kazda automobilka si nechava vyrabet dily u nejakyho vyrobce - nedela si je sama. Ten dil ma nejaky cislo, treba ABC1. Jenze pak treba zjisti, ze je to konstrukcne blbe vymysleny a sere se to nebo jim ten vyrobce proste uz dal nedodava, tak to zacne dodavat nekdo jinej, tim se zmeni cislo na ABC2 a to ABC1 uz proste neni - misto nej se pouziva ABC2 - a s tim se zmeni i cena. Takze podle VIN jsem dohledal ABC1, ale je u nej poznamka, ze uz neni, ze se pouziva ABC2 a to stoji osmicku. Pokud on se neptal na cenu a objednal ABC1, automaticky mu dodali nahradu - a protoze on cenu neresil, taky ji neresili."

ibaze na tom nesedi to ze to cislo ABC1  v druhovyrobe  u tvojho cerpadla stale funguje a plati ak neveris 

tak pri niektorom z tych cerpadiel (druhovyroba)co sme ti davali  klikni na OEM(OE cisla)  a najdes tam povodne origo pezot cislo 1001 C9

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jde také trochu o princip. Nevím jak slečně/paní, ale mě by šlo určitě. Když se mě pokusí někdo podvést, už třeba jenom tím, že mi nezavolá, pokud kupuje drahý díl, už mě tam nikdy neuvidí, i za cenu toho, že mu budu muset zaplatit práci a odtáhnout auto jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už vidím, jak přijdeš k mechanikovi a řekneš, vyndej to čepradlo to nechci. od stolu se to píše perfekně, ale realita je vždy jiná. Člověk když to neumí opravit sám, tak i když je to drahý, tak zaplatí,ale podruhé tam už nejde.

Jinak, když člověk s mechanikem je spokojený a věří mu, budu věřit nadále, že to tak prostě je.

jezdil jsem k mechanikovi 2km daleko (dělá hlavně Peugeot), jednou neměl čas a jel jsem 20km dál kvůli ramenu stálo mě to 8 000kč ..pak jsem jel opět k borečkovi kvůli čidlu na ABS,vyměnil ho a všiml si, že mám rameno nové a říkal..hmm nové rameno to muselo stát hodně co, vím, že druhovýroba není,kouknul do notasu a řekl hmm min 15000kč a já hm jsi pěkně drahej vůbec ne...a od té doby mě nebere telefon a já hold jezdím jinám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...