Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automechanik chce moc


emmicka106

Recommended Posts

tuto situaciu (zhrozena zakaznicka ) musel ocakavat takze najskor je to finta 

jak kolegovia radia tlac cenu dole 

a ked nie tak nech si svoje cerpadlo berie 

donesies mu svoje za pracu mu zaplatis 

potom este jedna moznost auto si vezmes nezaplatis nic a moze sa sudit ale to je uz extrem vdy je sa lepsie dohodnut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten service box muze ale byt zavadejici ... Pripomina mi to hledani koncoveho dilu vyfuku na moji 407 - original dil tam byl uveden za asi 8.000 (...) ale uz neni k dispozici - nahrada asi za 40 papouchu, @Pe.Tr  vi ... :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla toho o aky servis ide, skor by ti mal dat fakturu, kde to bude rozpisane, cize uvedene konkretne cerpadlo a cena, za ktoru ti ju predal, lebo zaroven to mas ako zarucny list. Ak je to garazovy servis, tak pytaj doklad, od cerpadla.

Ak ti da jeho fakturu, kde bude konkretne cerpadlo a cena, za ktore ti to predal, nemusi ti ukazat nic ine. Ani v obchode ti neukazu doklad s cenou, za ktoru nakupuju oni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabudni na doklad ak je to finta tak doklad ma 

a ked ti ho ukaze tym ta zaklincuje a ty ustupis 

povedz ze tolko penazi nemas a neni si ochotna dat 

ak bude zlavovat tak to bude na dobrej ceste a budes vediet ze ti pravdepodobne nepovedal  pravdu

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proste trvaj na tom ze si o nicom nevedela a ze tolko penazi nemas 

ani nie si ochotna dat 

nech to riesi 

alebo tam posli nejakeho chlapa nech to poriesi za teba ked sa na to necitis 

a nesnaz sa upozornovat na to ze mu neveris ze tam neni cerpadlo za 8 ltrov 

tym sa vsetko zhorsi  sa nastve  a bude vojna a bude vytahovat faktury 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto neries 

su to tvoje peniaze a ty s nimi nakladas a nie on 

mal ti zavolat a povedat  cepadlo x   tolko korun  ,cerpado y za polovicu 

cerpadlo z  za tretinu  ,ktore chcete? ja vam doporucujem tu strednu cenovu hladinu  ty povies ok ved vy to viete lepsie  nez ja ,tym sa dohodnete a vsetko je ok

takto sa to robi 

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřive platilo že servis musel při pevzetí vozu nacenit opravu a tu cenu mohl navýšit max o 10%, jinak musel zakazník přijet a podepsat souhlas s vyšší cenou opravy. Pokud tento mechanik, byť jen slovně, řekl kolik to bude stát, tak tu cenu musí dodržet, pokud ne musí kontaktovat zakazníka. Jestli to neudělal tak bych mu dal to co mi řekl na začátku že to bude stát, a vic bych se s ním nejspíš nebavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Pe.Tr napsal:

A stare nd hezky k spolujezdci na podlahu ;)

Jsem rád, žes to napsal - na podzim jsem byl v již dříve zmiňovaném servisu AutoMont v P9, partnerský servis mmj ČP, po výměně manžety a silentbloku PP spodního ramene jsem demontované díly našel na podlaze před spolujezdcem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak jsem automechanikovi volala. Sdělil mi, že zkoušel dvě druhovýroby (Pierburg a Sebi-nevím přesně) a ty nepasovaly. Tak objednal origoš za 3000 Kč a přišel prý bez oznámení ten za 8000 Kč. Proto mě nekontaktoval dopředu. Myslíte, že je to možné? Říkal, že ten za 8000 Kč zkusí vrátit a že si můžu sehnat jiný, ale nevím jaký, když mu tam dva nepasovaly. :) 

 

Upraveno uživatelem emmicka106
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to celé nějaké divné. Podle mě to na tebe zkusil a teď, když zjistil, že nezaplatíš, tak couvá. Dal bych auto jinam.

Edit: Dodavatel ti přeci nedodá bez oznámení dražší věc, aniž by dal předem vědět. Musel o tom vědět, i když bral na fakturu.

Upraveno uživatelem Sroty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...