Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Automechanik chce moc


emmicka106

Recommended Posts

Návštěvník

Ano, když črpadlo čerpá, tak je první na řadě to čerpadlo co se maže. Ale určitě nemůže dojít k přidření motoru a následkem toho k přidření čerpadla. To by s s tím musel hodně dlouho jezdit a být v oleji plno obrusu. Taková spíš brusná pasta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se motor zadře náhlým nedostatkem   oleje,proražená vana  nebo   Ko turbo apod    Tak bývá  čerpadlo  nepoškozené, pokud se postupně přidírá  za jiných důvodů , tak bych věřil v poškození čerpadla ,

Například  výmněník z vrakáče  za auta které bylo zadřené  a špony zůstaly ve výměníku nebo chladiči. Moc se na to nemyslí ale je to tak,

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, proč by nemohlo být vadné olejové čerpadlo, vždyť je to součástka jako každá jiná.

Podle mě je ten mechanik tady zbytečně osočovanej. Jo, měl zavolat a domluvit se, ale hned ho nařknout z podvodu... Samozřejmě možné je všechno, ale většina těchhle věcí je prostě nedorozumění, případně obyčejná lidská hloupost (a kdo nikdy žádnou neudělal...:)).

Upraveno uživatelem Ajap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, pagot napsal:

ví někdo jak náročné, tedy kolik cca času je potřeba na demontáž a montáž olej. čerpadla na zde řešeném autě?  

chlapyy, ptá se na starou 1.4 54kw benz., ty nové motory Puretech jsem nedělal a asi už ani nebudu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...