Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automechanik chce moc


emmicka106

Recommended Posts

před 4 hodinami, ozzy56 napsal:

jak tak čtu, někteří by to zaplatili, drželi hubu a doma se asi vyřvali na rodině :D

No, "na tebe nemyslel"... jsem jeden z mála, kdo tady nabádal k zaplacení a k celkovému zhodnocení situace, z hlediska dalších oprav v příštích letech, takže jsem považoval že máš mne na mysli.

Nicméně, tvoje poznámka o řvaní na rodinu je už dost drsná, tak jsem se ohradil rázně. Asi to tak doma děláš, mě by to nenapadlo.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Napadlo vás někoho že opravdu nějaký čerpadla z druhovýroby nemuseji pasovat?
Když dáte na auto jednu věc, ona nepasuje či nefunguje tak dáte druhou a když ani ta nejde, tak prostě vezmete tu "originál" a ono to jede.
Koncem, minulého roku jsem to řešil s novým Superbem, taky jsem musel dvě elektrosady od TZ z druhovýroby vyndat, protože prostě s autem nekomunikovali a auto hlásilo chyby bezpečnostních systémů.
Výrobce i distributor samozřejmě tvrdili, že to musí fungovat. Ale ani jeden z nich to auto nechtěl nakódovat.
Pak se vzala sada od Škodovky za 10 000,- (druhovýroba byla za 3200,-) a ejhle vše maká jak má.
Bráchovi na C8 jsem sháněl homokinetický kloub, měl jsem jich snad 5 a nepasoval ani jeden. Nakonec se brala celá poloosa asi za 4 000,-
Máte rozdělaný auto na zvedáku a přivezou jeden díl - špatnej. Práce stojí do odpoledne než přivezou další díl a opět špatně.... Takže čekáte na ráno, kde přivezou jistě dobrej díl, ale za hroznou cenu. Prodělek 2 500,- na práci.
Není pochyb o tom, že ten člověk měl zákazníka informovat že to bude stát tolik a tolik jestli s tím souhlasí.
Pokud nakonec naúčtuje to levný čerpadlo a ve skutečnosti je tam to dražší, tak je to borec, kterej se k tomu postavil čelem.
Třeba si s dodavatelem dohodl nějakou větší slevu v rámci dobrejch vztahů. Protože věc, která se prodává na pultě za 8 000,- bude v nákupu u toho obchodníka tak za 3 000?
No a pak si řekl, dobrá nevydělám na dílech. Ale nepotřebuju nějaký dohady, telefonování a podobný nepříjemnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechcel som to pisat ale porazi, poznam take pripady  ze tam donesie  3 -4 diely a ani jeden nepasuje a mechanik skace az po plafon 

ale to v  99 percentach neni vina dielov ale dodavatela ze na to sere 

tie oem kody su vcelku spolahliva vec a stane sa vynimocne ze diel ma ten isty oem kod a nepasuje 

mne osobne sa to stalo raz z x pripadov 

to ze kupis diel a nefunguje je vec druha ale pasovat ti to tam pasovalo ci?

ze tam skusal dve cerpadla a nepasovalo ani jedno je bud klamstvo alebo neschopnost 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No jestli se bavíme o těch elektrosadách, tak je v podstatě jedno jestli tam šli namontovat. O to je horší že s tím máš pomalu dvě hodiny práci, pak další dvě hodiny to přemlouváš diagnostikou. Nakonec to v rámci dobrejch vztahů odvezeš do Škodovky, protože ti výrobce tvrdí, že ve Škodovce to bez problémů kódujou. Tam vysolíš maníkovi 500,- za ochotu, aby ti ten jejich online systém napsal že to není originální přípojka a prostě se proces ukončí. Takže po dalších dvou hodinách jedeš zpět, vyndáš všechno, ráno tam nandáš sadu, která tam dle výrobce  100% půjde a bude fungovat a jedeš druhý kolo,. Abys zjistil že to tak není. Dva dny práce, ježdění, zjišťování, domlouvání a nakonec vezmeš sadu ze Škodovky, dáš ji tam a není s tím jediný problém.
Zákazník samozřejmě chce svoje auto a dodržet cenu, kterou si domluvil na začátku.

Jo a pak ti tady zbydou dvě elektrosady, který nemůžeš vrátit prorože jsou použitý :-)

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ti rozumiem ale tu ide o mechaniku cerpadlo obycajna pumpa 

a dve mu nepasovaly? tak objednam orginal za osmicku , sak ona to zaplati , ani jej to neoznamim dopredu ,trochu sa sokne ale bude to v poho ,tomu veris?

to si vazne myslis ze to jej auto robil zadarmo ze vycaluje svojich 2500 za cerpadlo?

pokial by na tom aute nieco dodrbal tak by som tomu uveril  ze caloval zo svojho

ale inak nie, tu je tolko faktov ze je to odrb ze uz ani viac nemoze byt 

vyskusal ,nevyslo lebo zacala do toho strkat nos a aby si zachoval povest tak to razdva napravil

keby tam bolo cerpadlo za 8 litrov tak si bud isty ze sa nasere a vyberie ho von 

alebo by vzal  za cerpadlo len 2700 plus praca  a hnal by ju odtial a nikdy viac by tam nevkrocila

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to tady přečetl celé. A musím říct že se skoro až divím jak rozumné věci zde zazněli když vezmu jak se někteří zdejší přispěvatelé dokážou hádat nad daleko jednoduššíma věcma.

A co se týče problému samotného. Aniž bych se mechanika chtěl zastávat tak času měl na opravu asi dostatek. Doposud mechanik pracoval ke spokojenosti zákaznice z čehož zákaznice při zadávání zakázky usoudila že spolupráce bude taková na co je zvyklá a při vší úctě si nejspíše neuvědomila že oprava může být řádově dražší než dosavadní opravy které mechanik realizoval tudíž při zadávání opomněly oba stanovit předběžnou cenu. Mechanik možná z důvodu že už někdy podobnou věc dělal měl v paměti jakousi cifru za kterou to je realizovatelný a která se mu zdála nevybočující z běžných cen které zákaznici účtoval dříve zákaznice na druhou stranu spoléhala že pokud by nastal problém tak bude informována způsobem obvyklým z dřívější spolupráce.  Což bohužel mechanika neomlouvá z toho že zákaznici neinformoval o tom že je problém ať už s funkčností nebo pasováním neoriginálních ( levnějších komponent) a tudíž že musí přistoupit k montáži origo dílu za vyšší cenu. Opět zdůrazňuji nechci se mechanika zastávat ale klidně mohla nastat i situace že objednával naráz více dílů od jednoho dodavatele který to naráz přivezl víme že většinou se odebírá na fakturu takže při předání dopravci se jen potvrdí faktura, na faktuře je 22 položek tak spočítáš kolik krabic to je a tady to frkni za dveře ať se nezdržuješ a čau. A to že v dodávce je díl násobně dražší zjistí až když to zapisuje do účetnictví. Pak je člověk v nějakém shonu neinformuje zákaznici namontuje a že udělal chybu zjistí až když počítá materiál a píše fakturu. Takže vezme telefon expost a informuje zákaznici o ceně v očekávání jestli to ona spolkne nebo se bude dohadovat. No a pak nezbyde než když se zákaznice cuká sehrát nějakou pohádku o tom že se domluvil s dodavatelem že mu dá lepší cenu ND aby on to mohl pro zákaznici slevit a neprodělal.  Pánové netvrdím že to takhle bylo ale nikdo z nás mechošovy do hlavy nevidí nikdo z nás nebyl u toho když se práce zadávala nikdo z nás nebyl u toho když to mechoš opravoval a kalkuloval. Z toho důvodu bych si já osobně nedovolil nařknout mechoše z toho že chtěl zákaznici odrbat. ANO UDĚLAL CHYBU že ji neinformoval že to bude stát tolik ale na nic jiného nemáme hmatatelné důkazy.  A tohle vše jsem nenapsal jen protože se auty taky zabývám a z kolegiality s mechanikem. Ale protože je to lidský udělat chybu, přiznávám že to řešení je takové vlk se nažral koza zůstala celá, ale zákaznice je spokojená a to je hlavní.  A to co zde zaznělo výše že demontované součástky se dávají ke spolujezdci pod nohy tak to je naprostá samozřejmost resp. já to dávám do nebo na igelit do kufru případně vedle auta aby si to zákazník mohl prohlédnout včetně obalů od nových dílů a je pak na zákazníkovy jestli si to vezme nebo nechá likvidaci na mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prilezitost robi zlodeja je to diel ktory po namontovani neni vidiet takze tazko overit co tam je 

nevravim ze je to zly clovek ,proste je taka doba  ze poctivou pracou si dnes nezarobis a niekedy si nuteny 

robit aj veci ktore by si normalne nerobil  pokial chces normalne existovat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Myslím si že pokud se domluvil s tím prodejcem ND že mu to čerpadlo dodá né za 6 000,- , ale třeba za 4 000,- tak prostě 1 300,- v řiti.
Ale zákazník nakonec spokojenej že to má za cenu kterou jste mu tady našli.
Nevíme ani jeden z nás jak to skutečně bylo.
Já rozhodně také tvrdím že byla chyba že tu cenu nezavolal.

Ale když nad tím tak přemýšlím, tak kdybych chtěl někoho ojebat. Tak mu právě ještě zavolám a řeknu že tady mám levný díl, který nepasuje
Přijeďte se podívat, vše vám ukážu a vysvětlím :-).
A že mám originální díl který bude  100% pasovat, ale za tolik a tolik. Ale já jsem ho sehnal o 500,- levněji jen pro vás že jste můj zákazník. 
A ještě mu vysvětlím že tam klidně dám díl, který si donese, ale bude tam velké riziko, že taky nebude pasovat a práci bude platit několikrát zbytečně.
90% zákazníků řekne - co se dá dělat no dejte to tam.
No a ve finále tam bude namontovanej levnej díl.
Modelový příklad - nedělám to tak .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no lenze ten diel by na 99 percent pasoval  ci uz od febi  alebo ta druha znacka uz nepametam 

a to by si asi neokecal keby ten diel videla a porovnala s tym v aute  a na pohlad by to bolo to iste 

jedine ze by tam mal ine cerpado z ineho motora a takto by to zahral ale to mi uz pride moc pritiahnute za vlasy 

byt to moje auto dam dole vanu a presvedcim sa 

ale na zaklade tej klamlivej sms  o oem kodoch  ze to u druhovyrroby nebol povodny oem som presvedceny ze to bol svindel alebo pripustim ze ma neschopneho dodavatela ale tomu davam minimalne percento 

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, @krtek 2 máš pravdu. Ale to že je " proste taká doba " nikomu nedává právo druhého nařknout z toho že to udělal pokud k tomu nemá důkaz.  Ono někoho nařknout z podobné věci a zničit mu tím pověst je strašně jednoduché ale přiznat to že člověk se svým nařčením udělal chybu na to má málokdo.

Ještě k samotnému příběhu. Nevím jak moc se pánové orientujete v opravách aut jestli jste experti ve vyhledávání ND podle OEM čísel u dodavatelů a jestli jste schopni pak se stejnou grácií vyhledaný a dodaný díl schopni namontovat.  Ze své praxe která oficiálně není dlouhá ale neoficiálně ( oficiálně mám živnost cca 2 roky) se okolo oprav aut pohybuju od svých cca 16 let vím že kolikrát jednoduchá věc kterou člověk dělal X krát se dokáže proměnit v peklo. A naopak věc ze které má člověk respekt a nechce se mu do toho tak se ukáže napoprvé jako brnkačka.  U kamaráda na dílně jsem byl pár roků zpět svědkem toho že z krabice renomované značky jsme vyndali díl soukromé značky dodavatele. Kde rozdíl v nákupu pro dílnu byl cca 1300 Kč na kusu a ty kusy byli zaměněné dva. Řešení situace bylo dost složité protože obchodní vztahy jsou věcí hodně citlivou nakonec to dopadlo tak že dodavatel zaměněné díly vzal zpět dodal nové origo zabalené které přivezl obchodní zástupce a trval na fyzické kontrole při předání a o rozdíl v ceně se podělila dílna a dodavatel.  Protože nikdo nechtěl bez důkazů obvinit toho druhého z možného podvodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ale ty se pořád bavíš o lidech kteří jsou tak nějak sběhlý v tomhle. Uvědom si že jsou zákazníci a je jich většina, kterým když budeš chtít ukážeš vymlácený čep a řekneš jim že je to čerpadlo a oni tomu věří.
Včerá jsem měnil zákazníkovi čidlo ABS na P307. Měl destičky na výměnu, ukazoval jsem mu to a on mi řekl - já na tom nic nevidím já jsem ošetřovatel na Psychiatrii.
Tak jsem mu ukázal nové destičky a pak už viděl ten rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jistě, podnikání ze svého principu má generovat zisk.
Jednou za rok projet 2 000,- v rámci dobrých vztahů je sice prodělek, ale tak nějak se zištným důvodem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se ještě opřel o téma náhradních dílů jako takových, pokud dovolíte. Mám 15 let staré auto a kupovat do něho náhradní díly u běžnýc dodavatelů je lehce neekonomické. To bych za chvíli přeplatil cenu auta. Nicméně musí se to udělat. Proto to řeším nákupem náhradních dílů na vlastní pěst a dohodou se servisem, kde mi to namontují. Někdy ty rozdíly v ceně dílů bývají i 50%. Zatím jsem se setkal s tím, že většina servisů je to ochotna akceptovat. Pro mě je to na oplátku určitá vizitka servisu, konkrétně že si sám na sebe dokáže vydělat prací a nemusí se hojit na ceně ND.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sroty tohle téma je víc než citlivé a už se tady probíralo X krát. A vždy z toho bylo větší nebo menší dohadování se. Troufnu si napsat že toto téma je až rozdělující. A to i přesto že pár lidí myslím si že i zde dost respektovaných si dalo tu práci s vysvětlováním toho proč a jak se uvažuje při tvorbě cen pro zákazníka a jaká z toho plynou rizika pro obě strany a přesto jsou zde lidé kteří to nechápou nebo to nechtějí pochopit.  Více bych to nerozebíral

tady jedno ze straších vláken na toto téma :

 těch vláken je samozřejmě více toto na mě vyskočilo jako první. Třeba zde se to také probíralo:

 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak úplně zaniklo proč se to čerpadlo měnilo, nestává se tak často že by čerpadlo oleje  odešlo, tedy  není mi  jasná příčina poruchy čerpadla u normálně fungujícího motoru

domnívám se že výměnou čerpadla se problém  nevyřeší , že je to pouze následek .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...