Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hloubka vzorku pneu


Milan+

Recommended Posts

Hmm, zajímavé téma . . . :roker    Podle původní Radkovy citace zákona bych to omezení 4mm také chápal jen v zimním období. 

Nicméně už v jiném vlákně jsme používání zimních pneu v létě probírali a ať si méně majetní , co jezdí jen pár kilometrů do hospody , v létě jezdí na zimních. Já po špatné zkušenosti zimní při 10°C prostě sundavám . . . :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je samozrejmost, ze sa neodporuca na zimnych pneu jazdit v lete, ta pneu je v lete dost mäkka, co moze sposobit problemy, ale nie je mozne za to dat pokutu, ak to robia, robia protizakonne. Poznam par expertov, ktori davali pokutu aj za to, ze vodic nemal pri sebe potvrdenie o zaplateni poistky /sek alebo vypis z banky/, vodic mal iba bielu kartu od poistovne a to im nestacilo a tiez expert, ktory ma presviecal, ze dopravna obsluha je vlastne zasobovanie a chcel mi dat pokutu, lebo nie som zasobovanie, ale definiciu dopravnej obsluhy nepoznala ked som ju ju povedal a preco som dopravna obsluha, tak si stale tvrdil, ze dopravna obsluha je iba zasobovanie..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem se vyjadril nekolikrat, ze mi zimni pneu nesmi v lete na auto, protoze mi to klouze a zvejka se to..... ale taky bych chapal ze 4 mm jen v zimnim a zbytek 1,6..... no letosni zima je silena a ja jsem na zimnich na 3,5mm  a to me ceka na zacatku brezna rakousko. Snad nebudou v noci vylezly certi, a snad nebude zrovna kalamita...... i kdyz retezum (ktrery vozim a nepouzivam) je pak uz vyska dezenu jedno. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viď... zima léto náklaďák bagr... prostě 1,6... ale podle mě je blbost, aby dali pokutu za vzorek na zimáku pod 4mm v létě.. kolik lidí "dojíždí" zimáky v létě... to už by televize Noha musela o tý senzaci říct... a rozkřiklo by se to.. takže za mě:

4 mm v zimním období (11-3)...

1,6 mm v letním (4-10)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna je to rozdelene na letnu a zimnu gumu, a je jedno kedy ju mas nasadenu, cize ak vletena zimnej mal by byt vzor 4mm, na letnej 1,6 minimum.

Logika nepusti, nepojdem v zime na letnej gume na 1,6mm.

Manzelka jazdila asi 3 roky cely rok na zimnych, ale boli nove, a spravi tak 3 000 km rocne, cez zimu minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz sa to niekde riesilo o VP na privesy nad 750 kg za OA ale do 3,5 t. Mozu to povedat 4 policajti, ale ze urcite pri kontrole nadabis na 1 znich je bez sance. a co policajt, to moze mat iny vyklad, a moze sa s nim hadat na ceste, alebo na DI so zadrzanymi papiermi. Proste, kazdy si to vylozi inak a len na DI to mozes ukecat. Na ceste nemas sancu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozes volat 158 a ziadat si nadriadeho, respektive inspekcneho dostojnika. Ale opät upozornim, musis mat istotu, ze si v prave. Ak istotu nemas, je na teba, ci sa budes branit alebo kapitulujes s vedomim, ze mozno platis zbytocne

ja som som isiel par krat do konfliktu na mieste s policajtom, ked som vedel, ze som v prave a nehovoril som tomu policajtovi, ze sme kolegovia

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...