Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlačítko Označit forum jako přečtené


Mikis

Recommended Posts

Zdravím, po kliknutí na tlačítko Označit forum jako přečtené to po mě chce ještě jednou kliknout na potvrzení, že to chci opravdu označit jako přečtené. Je možné tohle potvrzení někde vypnout (když zde bylo sněžení tak to potvrzení nechtělo) nebo nastavit automatické označení jako přečtené po odchodu ze sekce.

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PC v Chrome mi to funguje bez potvrzení, ale na telefonu v Chrome mobilní verzi to potvrzení chce a ještě je ta hláška v angličtině...

Upraveno uživatelem pavelu96
Doplněn prohlížeč
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušeno - funguje - je to česky :super 

Ale přesto mi uniká smysl toho potvrzení, kliknu a hotovo - nepotřebuji potvrzení - jako na PC.

Pokud se někdo uklikne a lajna s novými příspěvky mu zmizí, tak se dalším klikem (místo potvrzovacího:D) dostane na poslední stránku a najde si to...:myslim

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že to asi zrušit nejde. Jen je zajímavé, že když tu přes vánoce byly ty padající vločky tak to to potvrzení nechtělo a jen se to vrátilo na původní bez vloček tak to zase vyskakuje.

No nic budeme asi muset klikat, možná za to budou nějaké body. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzení vyskakuje od doby kdy se přešlo na nové forum, vločky přes vánoce to asi nějak blokovaly tak to potvrzení nevyskakovalo. Škoda, že to nejde dát někam do nastavení, aby to šlo vypnout.

Sice to není nic závažného, ale bylo by to komfortnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...