Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdove dostičky a elktronicka ručna brzda .


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

Dobry chcem sa vas opytať našiel som na YouTube video  ako mení zadne doštičky keď ma auto elektronickú ručnú brzdu mysliťe že to takto funguje bez diagnostiky a vypnutia ručnej brzdy  Ďakujem  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
V 26. 1. 2018 at 12:58, TomasARN napsal:

neviem co by som mal na nej odblokovat. Dal som rychlostnu paku do P, povolil som elektronicku rucnu brzdu, podlozil som kolesa, dvihol auto, dole koleso, dole strmen, von platnicky, ocistit, zatlacit strmen, este trochu ocistit, nove platnicky a zlozit

Ahoj zdravím, mám teď o víkendu v plánu výměnu zadních kotoučů + destiček a i když diagbox mám nechci se v tom moc hrabat deaktivovat a kalibrovat jak tady někteří píší. Tak jestli to takhle stačí odbrzdit to jsem si dnes zkusil brzdu povolil a vypnul a zůstala vypnutá tak že by to mělo jít. Jen pak nevím proč tady a ne jen tady pišou, že je nutná deaktivace přes diagnostiku a následná kalibrace, Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem také měnil zadní destičky bez kalibrace a žádný problém nemám. Funguje to tady úplně stejně, jako klasická ruční brzda, jen místo manuální páky tahá lanka motorek. Ruční brzdu uvolníš, zatlačíš pístky, nasadíš nové destičky, popř. kotouče a zase to složíš. Nesmíš potom ale zapomenout nejdříve několikrát šlápnout na brzdu, aby destičky dosedly na kotouče. Tím se vymezí vůle a potom už můžeš použít ruční brzdu, která funguje normálně. Tak mi to poradil mechanik, který dělá Peugeoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...