Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Wrc křídlo na 306


ondra306

Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

mozna to bude tim, ze vetsina tuneru se tak chova a na auto naplaca plno kravin a pak resi, jestli nechat stocit kotouce z vrakoviste apodobne... nehlede na to, ze se pousti do uprav, ktery jsou ostatnim nebezpecny (nasavace prilepeny zvejkackou, megakridlo chyceny na dva srouby do zrezlyho plechu, ktery se kyvalo uz vlastni vahou na parkovisti, atd... ). to je vec, ktera vadi (nejen) vectorovi...

ze se spousta lidi snazi zviditelnit za kazdou cenu i nevkusem, njn, aspon se clovek obcas muze hezky zasmat :)

ale kdyz me ve vesnici predjizdi tuner (charaktericticky znak: samolepka No Fear, kridlo, husta ksiltofka a dira ve vejfuku) 80kou s radosti jak mi to nandal, tak bych radeji strilel...

ale to ja s tebou souhlasim,ale proste me prijde ze nas s tema svyma prispevkam nad nama opovrhuje nos!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: Vvitty

mozna to bude tim, ze vetsina tuneru se tak chova a na auto naplaca plno kravin a pak resi, jestli nechat stocit kotouce z vrakoviste apodobne... nehlede na to, ze se pousti do uprav, ktery jsou ostatnim nebezpecny (nasavace prilepeny zvejkackou, megakridlo chyceny na dva srouby do zrezlyho plechu, ktery se kyvalo uz vlastni vahou na parkovisti, atd... ). to je vec, ktera vadi (nejen) vectorovi...

ze se spousta lidi snazi zviditelnit za kazdou cenu i nevkusem, njn, aspon se clovek obcas muze hezky zasmat :)

ale kdyz me ve vesnici predjizdi tuner (charaktericticky znak: samolepka No Fear, kridlo, husta ksiltofka a dira ve vejfuku) 80kou s radosti jak mi to nandal, tak bych radeji strilel...

ale to ja s tebou souhlasim,ale proste me prijde ze nas s tema svyma prispevkam nad nama opovrhuje nos!!!

no pokud jsi se poznal ve vyse zminenem popisu, tak mas zrejme spravny pocit... a neni sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Netopýrka

:o auto jako kundolapka?!??!?!?!.....boze chlapi, kam na to chodite....to jako ja mam jako pindourolapku nebo co???

ja nevim, ja ho k tomu nepouzivam??? ale nekteri ho asi k tomu potrebuji :D

me prijde uchylny balit holku na auto, mobil nebo znackove hadry... ale asi jsem staromodni :D:papa

[upravil dne 16.3.06 Vvitty]

No kupujeme si věci, které nám dělají radost a které jsou pro nás hezké. Projevujeme tak svůj vkus a do jisté míry si holka může říct, podívej jaký má hezký auto. Ten má ale dobrý vkus :mrk

Nebo si taky může říct.. proč mu to dělá takovej kravá., když to nejede ? Jo von to udělal schválně, aby dělal kravál jako závodní auta ? Neni trochu blbej ? Jenže to si právě trapná kunda neřekne a je mokrá z toho, jak má ten borec fakt jako závodní auto. A když ještě začne zasvědceně hovořit o tom, jak mu to vole táhne vocpoda a jak si nechal zavařit kliky a teď jako to místo po SPZtce co je na něm kit pude taky do laku víš kotě. A ta značka na nárazníku se tam nehodí, tak si udělám malou jako samolepku klucitotakymaj. Co policajti ?? Pch na ty já chčiju (och och ty jsi ale hrdina) Pak probírá s kámošema na voletuningsrazu u hypernovy, jak se sakra do stoho auta dostat, když mu ten vole vodskok volenefunguje a voleneony mu vym*dali volebaterku.

Pubertálních ychtilů je bohužel hodně a jejich universální zaklínadlo je \"Když já nemám tolik peněz a chci mít taky zajímovou káru!\" Když budou mít prachy, stejně si koupěj jen víc těchhle hustodoplňků, nebo zničej dražší auto. Na přemejšlení totiž nemaj nikdy. Nepřemejšlí se peněženkou.

Jo taky sem si dal kus kelímku do drátů od kola a ono to bzučelo jako motorka, když sem jel... ale to mi bylo 8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2vector: ty mas taky pravdu :D

no v zasade s tebou souhlasim, jen v tom prvnim pripade neni \"baleni buchet na auto\" primarnim cilem, aspon ne u me. To, co popisujes bych nazval spis druhotnym efektem ;)

V tom druhem pripade to muze byt klidne primarni cil, protoze kdyz budu mit hustejsi karu nez Franta z kravina, tak mu preberu tu jeho babu a budu fakt frajer! Takze jeste kridlo, falesny sani, ....

a to mi prijde uchylny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2vector: ty mas taky pravdu :D

no v zasade s tebou souhlasim, jen v tom prvnim pripade neni \"baleni buchet na auto\" primarnim cilem, aspon ne u me. To, co popisujes bych nazval spis druhotnym efektem ;)

V tom druhem pripade to muze byt klidne primarni cil, protoze kdyz budu mit hustejsi karu nez Franta z kravina, tak mu preberu tu jeho babu a budu fakt frajer! Takze jeste kridlo, falesny sani, ....

a to mi prijde uchylny....

No nejen to mi na tom příde úchylný. Zapoměl si na metrák tahokovu, kdy auto přimomíná plot na králíkárně. To taky letí :)

Na to snad dostaneš roštěnku na pokusy automaticky při nákupu.

[upravil dne 19.3.06 vector]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Vvitty

2vector: ty mas taky pravdu :D

no v zasade s tebou souhlasim, jen v tom prvnim pripade neni \"baleni buchet na auto\" primarnim cilem, aspon ne u me. To, co popisujes bych nazval spis druhotnym efektem ;)

V tom druhem pripade to muze byt klidne primarni cil, protoze kdyz budu mit hustejsi karu nez Franta z kravina, tak mu preberu tu jeho babu a budu fakt frajer! Takze jeste kridlo, falesny sani, ....

a to mi prijde uchylny....

No nejen to mi na tom příde úchylný. Zapoměl si na metrák tahokovu, kdy auto přimomíná plot na králíkárně. To taky letí :)

No to dostaneš roštěnku na pokusy snad automaticky při nákupu.

tahokov radeji ne, na ten mam spatny vzpominky, to jsem tam dal minule a tatikovi pak zdrhli kralici (jak jsem tam dal jen igelit misto toho tahokovu se prokousali ven) a sezrali pul zahrady, to si pak jako nezazil vole, takovej ficak... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobra panove,to co jste tady vyjmenovali nemam ani jedno az na ten kraval vejfuk,utreli jste me,ale chtel bych videt jak teda podle vas vypada tuning aby mel smysl??aby to nebyl franta z vesnice nebo metrak tahokovu nebo popelnice co dela jenom kraval!!(myslim nazornou ukazku)takze pokud to nebude mit vliv na treba vykon nebo na jizdni vlastnosti,proste bude to jen na okrasu(nemyslim treba nalepku nebo ty trapy svitici ostrikovace) a bude to pekny,treba i doplnovat nejaky linie auta nebo tak neco tak vy to zamitnete???prijde mi trochu ubohy kdyz se tady nekdo bavi o necem a pak jsem prijde nekdo dalsi a hned to zkritizuje takovym zbusobem ze se fakt cejtim jak blbec!chci aby vyjadril kazdej svuj nazor,ale proc hned hrube a s opovrzenim!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mily Oni, tuning je veci subjektivni a kdyz prijdu s mym autem na stranky venovane tomuto tematu, najde se tisic lidi kteri mi zacnou vysvetlovat jak je to trapna seriofka a ze jejich auto je lepsi... a to mnohem nevybiravejsim zpusobem. takze bych to nejak nedramatizoval. a obcas je dobre se setkat i s pohledem jinych lidi mimo na vec urcitou komunitu... rika se tomu nekdy srazka s realitou...

ten seznam jinak nebyl zdaleka kompletni, asi dost lidi naseru, ale prihodil bych zcela klidne M3 zrcatka, mracitka, cerny svetla...

vcera jsem videl auto se sadou samolepek na dverich ridice - Magnat, Sony, Borbet, Remus. V kombinaci s repro a radiem od vietnamcu (to original, pane, za tsi stofky), plechovymi disky (no, dobre, jeste je zima, no, ale ty letni pneu...?) a rezatou koncovkou vyfuku (ehm, Remus je dela, voila, z nerezu) to pusobilo smesne...

tech uprav, co vypadaji k svetu se moc nenajde, ale aspon par tech, ktery primarne nejsou funkcni, ale na okrasu nebo odliseni:

_MG_7420.JPG

718_8.jpg

http://www.hi-speed.dk/LarsH306XSI.html az na ty kola

staci?

pak je jeste kategorie uprav, ktery se mi nelibi (zrejme ma autor jiny vkus), ale vylozene neurazi nebo nejsou trapny. bohuzel, nemam tu vhodne fotky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby sis poradne precetl muj prispevek o neco nahore, tak jsem uz tam psal, ze nemam nic proti tuningu vzhledu, pokud se pri nem pouziva to co vetsina lidi dostala do takove te kulate veci na krku... proste upravy, ktere nejdou proti duchu auta, nepusobi dojmem kopie, nebo spis parodie (plastovy nasavace prilepeny na plech, atd...), a nezpusobi konstrukterovi psychicky sok (jako treba urezany pruziny...).

myslel jsem, ze tunerovi jde o odliseni od ostatnich, potazmo od seriovky. fajn, ale jak to jde dohromady s M3 zrcatky (to ma kazdej druhej), atd..?

na to, aby tuning k necemu vypadal, musis mit v prvni rade rozum, napad a vkus. potom penize. a potom bud jeste vice penez, nebo spoustu casu a sikovny ruce. pokud neco z toho nemas, je lepsi se na to vykaslat, protoze to bude pusobit trapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na ty budiky jsem jiz koukal,a vice uz koukat nebudu protoze bych zbledl zavisti protoze jsou fakt uzasny!jinak co se tyce tve seriovky,nemam slov!tahle seriovka se povedla se vsim vsudy a je fakt pekna!!fotku jsem se znazil dat,ale je moc velka a vsude mi to zamitne!!jak mam zmensit rozliseni???jinak ten odkaz je peknej i ty kola se mi osobne libej!!na ten stred s realitou to ja vsechno beru,kazdej ma svuj nazor a taky kazdej ho mize hlasat jak chce,ale sam uznej ze trochu slusnosti neuskodi a nemusi hned s opovrzenim!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozliseni? zalezi na SW.... hod ji nekam na web, free webu je hafo moc, nech ji tak jak je a sem dej jen odkaz, to pujde.

budiky neni proc zavidet, s tim se da ledacos udelat, treba na ty spodni tu je spousta navodu, a na ty horni se tu objevi urcite velice brzy, pripadne je mozne kontaktovat primo autora, je docela sdilnej :D

da se to pri trose sikovnosti zvladnout za vikend...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vector a Vvitty:

:D :D :D :D :D

vy jste dvojka

...jinak ja uz jsem jela s tunerem, co roky mel jen samolepka-tuning a pak se jeho tatik placnul pres kapsu a koupil mu bavo s tolika kobylama, ze ho rozprasil na silnici 2 mesice po koupi.... holt kdo na to nema, at za to neseda ..... jen se tech samolepkaru bojim trochu min nez tech nabusencu s poradnymi auty...

... jinak Vvitty nepredpokladam, ze by jakykoli normalni kluk pouzival auto na baleni holek, i kdyz verim, ze sebevedomi vam to dodava, nekecej ze ne.... ale chapu, ze by bylo asi dost divne dojit ke slecne, a rict ji: \"Kote, jukni, tamhleto je moje auto, tohle je muj novej telefon a slipy mam Adidas, nezajdeme na kafco?\" :D :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Netopyrka: proc my??? proc zrovna my????? za co??? :)

... no, znam par takovych, co tento styl v podstate praktikuji, mozna vylozene ne takhle natvrdo, ale dostatecne viditelne. otazka je, jestli je lze jeste povazovat za normalni...??

a propo, kote, nezajdeme na kafco? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...