Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s okruhem od zapalovače.


Reso

Recommended Posts

Zdravím,potřeboval bych asi větší pomoc s konkrétní věcí. V autě když jsem ho dostal tak tam myslím nikdy nefungovala 12V zásvuvka původní byla tak zoxidovaná, že jsem koupil novou. Zásuvku jsem vyměnil, hodil 20A pojistku do slotu. Zkusil jsem zásuvku otestovat na laciném adaptéru z aliexpressu, ze kterého se začalo kouřit a poté přestal zcela fungovat (vcelku komedie :) ). Nastává otázka, jestli ten adaptér mohl být zmetek a nebo je nějaký problém s el. v autě, bohužel nemám doma Multimetr se kterým bych to zkusil přeměřit. Ocením jakýkoliv rady.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, TomasARN napsal:

ak ti neodpalilo poistku a spravne si zapojil + a -, tak to bol zmätok. multimeter je zaklad :)

Pojistka OK, ta zásuvka má patici aby to nešlo prohodit (prostě kus a protikus). Asi si ten mulťák pořídím v nejbližší době :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou jsem koupil svetelnyho hada na 24voltu ledkovej koupil jsem ho v olomouci a samozdrejne jsem ho zkusil az doma na melniku a ejhle on nesel tak jsem nadaval jak pes samozdrejme cestu do olomouce jsem uz nemel a jednou jsem ustipl koncovku do zapalovace a zkusil zapojit na baterku cervenej na plus a cernej na minus klasika a ono nic tak jsem to zkusil opacne a uz to makalo takze za me z vyroby (urcite z ciny) byli prohozeny kabely jak pise treba pajas502

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...