Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6 VTi - nižší tah v zimě


Dr. Taby

Recommended Posts

před 17 hodinami, Ajap napsal:

No ty...xxx :o:o:o Pokud udělali jen to, co píšeš, tak to snad nemá nic společného ani se zlodějinou, to chce nějaké "lepší" slovo. Pokud je špatná cívka, mění se cívka, nic jiného není třeba dělat. Když odešla cívka mně, stálo mně to stovku za diagnostiku (chyba 4. válec), přehodil jsem cívku na jiný, znovu dia (už zadarmo), závada se přesunula, koupě cívky u Magistra Kellyho za 500Kč a zadáčo vlastnoruční výměna na parkovišti před obchodem... Jak jsem psal výš, jednoduššího na tom autě snad ani nic není - ok, možná dolít vodu do ostřikovačů...

Přesně jak píšeš. mně to vyšlo na 1200 u mého mechanika.a to jsme taky skoušeli prohazovat cívky a dělat 3krát dia. Prostě origo servis-když tam stojí výmněna oleje 4000 tak se není čemu divit:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s autorizákem (konkrétně FAMKO Brno) poměrně dobré zkušenosti. Cena za práci je samozřejmě o něco vyšší, než u neautorizovaného servisu, ale ne zas dramaticky. Je pravda, že jsem nikdy neřešil poruchu mimo záruku (tedy diagnostika, hledání závady), ale normální práci dle objednávky dělali za rozumné peníze.

Ta cívka stojí v Peugeotu necelých 1400Kč. Pochopil bych, kdyby platil 2000-2500Kč (diagnostika, atd.). U 3000Kč bych si říkal, co tam s tím dělali, ale budiž teda. Ale 4900Kč?? Já podle té ceny nejdřív myslel, že mu měnili rozvody.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cena je jasná. Jestli to udělá někdo v garáži i s materiálem za 1200, tak je to ekonomická sebevražda a danit to asi moc nebude. Každopádně tu jde o hodiny a jedna tu stojí 800 vč. DPH. Předpokládám, že v autorizáku jsou na všechno určité postupy, a že i výměna svíček je svým způsobem pro ně rituál. A jelikož jsem to auto tam koupil jako nové s nájezdem 2 km, a nikam jinam jsem s ním nejezdil, tak jsem tuto dohodu podstoupil. Auto mám na živnost a jsem plátcem DPH.

Na faktuře mám já zhruba toto (časy bez záruky, fakturu mám doma):

820,- Diagnostika a reset adaptivních hodnot
1450,- Svíčka
2160,- Zjišťování závady 2,7 h
240,- Zkušební jízda 0,3 h
240,- Zkušební jízda 0,3 h
1,- Mytí vozu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...