Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyměna 406 hdi za 407 2,0 HDI


rostar

Recommended Posts

jen upozorním, že 407 je dost nízká--pokud jezdíš někam do hor po kotárech (špatných cestách), budeš dřít spodkem :myslim

osobně bych asi neměnil--407 se mi nelíbí, ale jestli je ta 407 v lepším technickém stavu a líbí se ti, tak výměnu za mladší doporučuju

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tým že je 407-ma nízka by som nestrašil ;) , mal som pred 407-mou Felíciu a tá bola nižšia, nebola znižovaná ani upravená podvozkovo.

Inak už sa tu o tom dosť písalo, na 407-me záleží aj či máš 16" alebo 17" kolá, na 17" je vyššia (overené, stačí keď sa postavia dve vedľa seba).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestraším :bojim--soused na chatě ji z tohoto důvodu prodal, má vjezd na pozemek trochu zlomený a dřel předkem o zem, jak známo, předek má 407 extrémně dlouhý

většíma kolama se možná dá zvýšit, ale na úkor pohodlí, což je třeba u staršího majitele vyloučeno, jinak průměr kola by měl být furt plusminus stejný, ať dáš 16-17-18 disky :myslim, dosahuje se toho pořád nižším profilovým číslem pneu...

zkoušel jsem na 406ce 17 pneu a hned jsem se vrátil na 15--mám rád pohodlí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tým dlhším čumákom máš pravdu a tam záleží na tom teréne (zatiaľ som nemal problém). Od kúpi mám na aute 17" kolá a s komfortom nemám problém ale mám tam rozmer pneumatík čo predpisuje výrobca a tak je to vyššie a pneu vyzeraj´skoro ako by na diskoch boli balóny. U tých čo dávajú gumy z nižším profilom ty vizerá krajšie no tam už aj  niečo klesne celé auto dolu.

Inak medzi 16" a 17" diskami aj s pneumatikami je rozdiel, kvôli tomu sa to aj prestavuje cez diagnostiku aby palubný počítač neklamal napr. jazdnej rýchlosti, spotrebe a prejdenej vzdialenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Já měl 406 kombi 1,9Td,r.v. 98 a před 2roky sem jí vyměnil za 407 SW 2,2 benzín.

407 je menší:kufr,prostor vzadu.Ale celkově mnohem bytelnější a pevnější.I třeba pro případ nehody.A mnohem lépe mi padla do ruky.

406ka byla takovej pohodovej stěhovák,ale 407 mi sedí líp.Až na ten dlouhej převis ve předu.Já bych to vyměnil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, rostar napsal:

Tak moje 406 je udržovaná a řez je jen že spousta a budu to řešit na jaře. Ale jak vidím tak raději si ji nechat a peníze investovat třeba do ALU kol a podobně. Moc vám děkuji za příspěvky. Rostar. 

chlapi, čtěte si to po sobě sakra, v poslední době této hatmatilky nějak přibývá :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten predný previs s dá zvyknúť, osobne ho ani nevnímam a zo 407-mou sa jazdí dobre.

Skôr by som v prípade sedanu nechcel bez cúvacich senzorov, predsa len ten kufor nie je vidno a tak ťažko sa odhadne vzdialenosť od prekážky.

Upraveno uživatelem Judes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...