Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snimače teploty peugeot 406 1.8 16V 81kw


Peter Raždik

Recommended Posts

Zdravím, že to je táto téma na riešenie kopu krat ale má trochu špecifický problém pri snímaní teplotných senzorov na mojom 406 mi v mototechne dal zelený snímač, ktorý nemal žltej krúžok, samozrejme ten, ktorý som vytlačil z motora tak som si neni istý či ho tam možem nechať snímač bez žltého kruhu po výmene som si všimol zvyšenie spotreby a aj chod motora je akysi divný prosim o radu.

Upraveno uživatelem Peter Raždik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakuje Takže je to spravny snimač tak  potom neviem prečo mam vyšiu spotrebu ja tam mam totišto dva snimače modri a zeleny zeleny ovplivnuje vstrekovanie paliva a zmes ten modri neviem načo služi ale kupil som aj hnedy mam tam knemu pripravu načo služi ten hnedy?

Upraveno uživatelem Peter Raždik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praveže jazdim na spotrebu dokažem spraviť spotrebu 7-8l na 100km ale teras sa dostanem ledva pod 10l na 100km mam tam aj lpg kôli nemu som menil aj snimače lebo mi začal trhať nedrži volnobeh a motor pri zastaveni zhasne vymena nepomohla na bendzin všetko v pohode aš na tu spotrebu teras

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v zime je to  samozrejme  horsie no 

ja s tym dokaza mimo mesta v lete tak 6.7 menej neslo

a bezne tak 7-8

a v zime po meste aj 11-12 litrov 

takze cca 9 litrov teraz v zime je podla mna normal u tohto motoru 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to auto prvu zimu takže som nevedel čo od toho čakať manm lpg lenže začalo ešte v lete blbnuť aj koli tomu som menil tie snimače lebo na diagnostike ukazovalo teplotu -40 tak mi mechanik kazal skusiť vimeniť snimač teploty lenže tym to nebude lpg je v poriatku ale je tam akasi chyba a nemožem ju najsť a odstraniť je tam ešte neake ine čidlo na teplotu okrem tohto?

Upraveno uživatelem Peter Raždik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial nemas hnede cidlo tak musis mat termospinac na chladicu  take modre cidlo ale to sa mi nejak nezda  nepametam presne ci to musi byt automaticka klima a vtedy tam je to hnede cidlo teploty  nechce sa mi schemy pozerat 

pokial nemas ani hnede cidlo alebo to modre na chladici je to pruser lebo ti nepojde sahara jedno z toho musis mat 

samozrejme bavime sa o starom modely 406

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...