Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

K: Zakladní desku PC socket LGA 775


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Vyhovovala by Ti tahle: https://www.czc.cz/asrock-g41c-gs-r2-0-intel-g41/171015/produkt?gclid=CjwKCAiAy4bTBRAvEiwAFtatHKCtscL9SA0-biF9vYRtAAxhPnRwMf0jya7i4kafBHB_gUPGkaBB1hoCw88QAvD_BwE 

Je ještě nepoužitá i se zárukou cca 18 měsíců. Mám do ní i 4 GB paměti (pár 2x2GB) a procesor, ale to je "šmudla 1.6GHz dual"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, jenže s RAM je problem, ma 2x DDR2 a 2x DDR3, a ja tu mam 4x 2GB DDR2, takže s touhle deskou je problem, jinak bych už koupil novou, nabidky v inzerci jsou samý ATX a mATX je nějak málo nebo za to chtějí nesmysl.

Procaky tu mam dva E8400 a Q6600, chybi mi jen deska k postavení historickýho děla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktování je v plánu, ale RAM DDR2 a DDR3 nezaměním, mají jiný slot

Proto chci primarně desku Gigabyte, Asus, nebo MSI, tam je to taktování v zakladu

 

U tyhle desky vubec netušim jestli mohou fungovat DDR2 a DDR3 zarověň, ale to neřeší moje RAM co mam tady, prostě potřebuju 4 sloty DDR2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je trochu problém. Buď dokoupit DDR3 moduly a ty DDR2 poslat do nabídky na prodej nebo oželet - třeba jen dočasně - 2GB RAM. MB s 775 socketem to už je dneska dost vzácnost. Měl bych tady ještě jeden funkční ASUS  https://www.asus.com/Motherboards/P5VD2MX/ , ale ten má zase jen dva slotu pro RAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podporu má, ale to nemění nic na věci, že je to v oboru IT už babička. A jak se tak dívám po netu, tak ASROCK je asi jediný kdo ještě 775 podporuje.:( No třeba se ještě někdo ozve s funkčním GIGABITEM nebo TOMATEM, ty byly taky spolehlivé.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Když jsem se toho zbavoval nikdo to nechtěl :P

Tak teď má jednu 775 s E8500 Medvěd :D

Kolik ale měla slotů pro DDR už fakt netuším.

Tady jsi koukal?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...