Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svítí kontrolka ABS a ESP nejde tempomat


nedrobil

Recommended Posts

Dobrý den.

Po nastartování se rozsvítí kontrolky ABS a ESP a objeví se nápis  power steering system faulty, ABS/ESP  system faulty ,braking system faulty. Po rozjezdu ABS zhasne ,ale vzápětí se rozsvítí a autko trochu samo od sebe přidá na rychlosti.Na pojistku ABS/ESP jsem se díval je v pořádku. Nevíte náhodou kde je závada?A co diagnostika napíše přesně ,kde je závada?Moc děkuji za případné rady.

Upraveno uživatelem nedrobil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauko.. podobny problem aj hlasku som mal 2 tyzdne dozadu..diagnostika by to mala ukazat..moze to byt aj mal zavada, ale vysvieti palubovku ako stromcek..mne dokonca hodilo aj cervenu stopku..vid moje video na forume 508..ja som mal skorodovane kable esp, ktore su nad baterkou pod plastom..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Závadu se mi podařilo odstranit.Diagnostika zahlásila chybu na snímači pravého kola.Sundal jsem kolo , natočil ,abych se dostal ke snímači.Odšrouboval jsem jeden šroubek co drží snímač. Nastříkal jsem tam wdéčko a točil s nábojem a čistil .Udělal jsem výmaz v diagnostice.Kontrolky přestaly svítit , ABS i tempomat funguje. Doufám ,že teď bude chvíli zase klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...