Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

auto bez výkonu a černý dým


Danu

Recommended Posts

Zdravím

Kamarád má problém s Peugeot 407 2.0 HDI rv 2004 vykuchany FAP   a EGR zaslepeny...

Jel po dálnici a naráz ztráta výkonu a auto prostě netáhne  a kouří se z něj

Chybu na dia to vyhodilo tuhle... Nevíte co by to mohlo být za problém? Já měl něco podobného ještě když jsem měl Octavii tak jsem měl prasklou hadici od turba...

received_1828725683805132.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na hadičky se dívali v servise všechny a ok... No turbo říkal, že by to nemělo být...ale já si myslím, že to bude určitě nějaká prdla hadička... On si mysli, že by to mohlo být https://m.ebay.com/itm/TURBO-CHARGER-ACTUATOR-POSITION-SENSOR-For-PEUGEOT-307-308-407-508-2-0-HDI-/172045809037?_mwBanner=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde dělají repase turba nevím, už nežijí v Čechách 7 roku :D a tu první chybu co to píše jste kontrolovali to relé, nebo mě přijde že může být problém třeba v elektrice ale někdo poradi tady, jsou tady chytřejší lidi si myslím

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skontroluj to poriadnou diagnostikou .......repas turba je to posledné...99% je to ovládanie regulácie turba...hadičky,regulačný ventil. Na tom odkaze je poziciomer podtlakového regulátora turba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oni si ohodnotí nevšimli, když to měli poprvé na zvedáku... Nevím kam cumeli... Ale včera jsme to zvedli a našli jsme to... No buďme rádi, že to je jen" pár stovek"

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto cislo 0382GS   vloz do vyhladavaca v e-shope kde objednavas diely a vyhodi ti od roznych vyrobcov za rozne ceny okolo 20 euro

honza ti pisal ze na autorozvody cz ju mas za 600 korun tak tam vloz to cislo a uvidis 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...