Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 405 1.9 TD špatně startuje


h8me_spk

Recommended Posts

Zdravím. 

Posledních pár dní mi blbnou starty, kdyz je motor trochu ohratej. Sednu do auta prvni start uplne v pohode, ujedu 1 km na postu, zdechnu to a po 10 minutach sednu do auta starter toci, ale proste to nechce chytnout jen kdyz tocis starterem tak 15s. Zhavicky rok stary. Nevim. Napada me neco s teplotou, protoze to zaclo blbnout az ted, kdy jdou teploty pod nulu nebo by to mohlo byt predvstrikem na cerpadle? V lete mi jeden mechos trochu pootocil cerpadlem, aby to tak nemlatilo a rikal, ze uvidim v zime. Myslite nekdo, ze by to mohlo byt tim? Za kazdej nazor diky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslel jsem si, že padá nafta, ale tím to asi nebude.... včera jsem dobil baterku, sednu do auta a chytlo to až asi po 10s... dojedu domů, nechám to přes noc, ráno sednu do auta, 2x nažhavím a chytne to na drba... napadá mě něco se žhavením... neví někdo jaký čidlo teploty řídí dobu žhavení popř. kde je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

zdravim mel sem take podobne problemi ale soused mi poradil ze se nemamnikdy koukat na kontrolku zhaveni ale poslouchat az cvakne relatkoa pote nastartovat trvato cca 15s nez secvakne a vzdy mi chyti na prvni a kdyz startuje zena pres kontrolky takeho dlouho toci nez chytne

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...