Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Květoňova P207 ENVY 1,4HDi


kveton

Recommended Posts

To jsem rád, že proti mě nic nemáš, ale kdybys to viděl, majitelka má pejska a ty chlupy byly opravdu všude. Jsem to vysával asi 2 hodiny, ty chlupy byly zapíchaný do sedaček a do koberců. Teď to vypadá dobře, zadní sedačky by ještě trochu zasloužily, ale to časem. Gumový koberce jsem teda nemyl, koberce pod tim jsou jak nový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, nájezd sedí, znám majitelku osobně. Auto si koupil jako nové její 82letý otec, který cca před dvěma rokama zemřel a pak auto většinu času stálo v garáži s nájezdem cca 500km ročně.

@MJSyticje to peklo, teď to nikam ale dávat nebudu, vyčistil jsem to celkem zdatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nainstaloval jsem lampičku do odkládací schránky, konektor tam byl připravenej a uchycenej v záslepce, stačilo jen nacvaknout lampičku

zjistil jsem, že nemám repráky v zadních dveřích, to se musí napravit :)

objednal jsem parkovací senzory a když už jsem byl na ebay, tak na zkoušku i nějaký diody pro různá osvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě volala, že v garáži objevily pneumatiky a že by ještě mohly bejt použitelný. Tak jsem si pro ně jel a nestačil jsem zírat co se z toho vyklubalo. Na druhou stranu jsem předpokládal, že gumy budou nejetý, když to mělo 13tkm a střídaly se zimáky a letňáky. Že jsou na diskách bylo jen hodně milý překvapení a o nosičích ani nemluvim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, se picnu :D Ale jo. Alespoň můžu říct, byl jsem u toho. A pak to za pár desítek let vyprávět jiné generaci :super 
"Jóóó, děti, tenkrát byl jeden klubák a ten měl fakt kliku a koupil jedno z těch bájných aut, o kterých se vypráví" "A ještě kola a zahrádku k tomu dostal ..." :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím. Ten inzerát si pamatuju. 
"Hele nechcete někdo 207?" "Nic o ní nevím, ale můj mechanik povídal, že ta paní povídala ..."  A samozřejmě bez fotek a ceny :D 
Jako můžeš si to tu pro klid svojí duše obhajovat, jak chceš, ale byla to prostě malá domů, a jen si chtěl pak zamachrovat :D :D :D
Ale já bych to udělal stejně :super :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, kveton napsal:

jako je to klika, uznávám, ale to auto jsem tu nabízel celkem dlouho a nikdo zájem neměl, tak jsem se nakonec obětoval sám :)

Kdyby Ta nabídka byla o dva roky dříve, když jsem omlazoval dceřinu 205ku, tak možná. Takto jsem pak řešii alu disky v Táboře na inzerát a pořizoval nové zimní a dvě letní.

Je vidět, že se pro dobvré jméno klubu obětuješ a tak to je správné :D:D

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...