Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 607- kontrola oleje v prevodovce


MichaelT

Recommended Posts

Dobrý  den, mám  peugeot 607, 2.2 hdi 125kw, r.v 2007. Jedná  se mi o kontrolu oleje v prevodovce. Podotýkám, že se jedná  o manuální ne automat. Vůbec  nevím kterým šroubem se olej naléva a který šroub je kontrolní. Nemá  někdo s tim zkušenost? Popřípadě zda mi můžete poslat nějaký obrázek. Děkuji moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na spodku diferenciálu je výpustný šroub (asi na 21 klíč), kontrolní šroub stavu oleje jsem na servisboxu peugeot nenašel, takže olej zahřeješ delší jízdou, aby byl dobře tekutý a po jízdě okamžitě vypustíš do čisté nádoby, oleje by tam mělo být 2.6 litru, podle množství oleje v nádobě zjistíš, zda je třeba dolít, či nikoliv...,nalévací otvor tvoje převodovka taky nemá, ale olej pak zpátky naleješ přes odvzdušnovací ventil, je nahoře na převodovce (je hned vedle spínače zpětných světel)

pokud máš na oleji najeto cca 80 a více tisíc KM, nebo je starší 5 let, dal bych olej nový, a to tento-- Total Transmission Gear8  75W80, jiný olej nedávej :bojim

http://total-dnk.lubricantadvisor.com/advice.aspx?lang=eng&br=total&type=4a0a043d121f0b025ddb1777eae7d1fe

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...