Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RT4 - 307cc - oprava/výměna (verze s HDD) - r.v. 2007 s displejem


Ivcan

Recommended Posts

Ahoj Peugeoťáci,

tak mě to moje cécéčko trošku nakrklo. Nejdřív odejde mřížka vyhřívání v sedačce a teď i systém RT4 - takže nejde navigace, parkovací sensory, rádio nic (auto nemá ani 100tis. km). Systém se pořád rebootuje a restartuje dokola. Neznáte někoho schopného kdo by to byl schopen opravit případně nemáte někdo doma jednu RT4 navíc? Je to verze s HDD. Nebo nedá se to něčím nahradit, navigaci nepotřebuji, používám v tel. Jen aby fungoval palubní počítač a sensory parkování... 

Když tam hodím RT3 z Citroenu, bude to nějak fungovat? Myslím když to jen přehodím?

Zatím jsem objevil jen firmu z Frýdku Místku. Pohybuji se kolem Prahy a Šumperka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahni si z ulozto systemove CD RT4 v. 8.20, vypal v neru jako ISO a sup s tim do mechaniky. Pokud nepomuze reinstalace, sezen si HDD, nebo redukci na CF kartu max 32gb a znova instalace. Pokud to nepomuze pak teprve res vymenu opravu radia. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za rady! Reinstalaci bych zkusil, ale celé se to rebootuje znovu a znovu asi po 5-10 vteřinách a nejde vytáhnout CD co v mechanice zůstalo... Nevíte jak ho dostat manuálně ven?? Nebo to načte i z výměníku na 5CD co je pod rádiem?? (i když to si nemyslím)

Upraveno uživatelem Ivcan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj.

Mám taky problém s RT4. Při nízkých teplotách( kolem nuly) vůbec nenajede, pouze se spustí úvodní načítací obrazovka s peugeot logem.

Rádio nehraje, teplota a ventilátor jde nastavit jen "poslepu". Po cca ujetí 10-15 km, se znovu restartuje a najede normálně - jako by potřebovala rozmrznout.?.

Nesetkali jste se se s tím někdo, nebo nenapadá někoho co s tím?

Děkuji.

 

Upraveno uživatelem Majkl6688
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...