Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 2005+ (po faceliftu) PARKOVACÍ SENZORY ORIGINÁL PEUGEOT + tempomat + zadní brzdy


Martinni

Recommended Posts

Ahoj,

 

nikde nejsem schopnej najít, jak jsou řešeny ORIGINÁLNÍ parkovací senzory od Peugeotu na 307 sw/break.

Jde mi o to jestli to zobrazuje někde na displeji nebo pouze akusticky. Dočetl jsem se v jiném vláknu, že pokud auto nemá senzory od výroby, tak nemá ani přípravu pro ně - je to tak? 

A druhý dotaz mám, jestli je problém zakomponovat do auta originální tempomat, údajně má auto na to přípravu jen je třeba změnit plast okolo volantu + dokoupit páčku tempomatu a mělo by to fakčit???

A nakonec třetí - zadní brzdy se dají vyměnit doma na koleně nebo jsou na to potřeba speciální pomůcky? Našel jsem luxusní návod na předky, ale starost mi dělá zadek - píst se taky jen zatlačí nebo tam je nějakej ten "šroubovací"?

Díky za pomoc, níže přikládám odkaz na vlákna, který jsem myslel.

 

Výměna brzd (předek) - velký dík autorovi ;)

Příslušenství 307, dotaz na přípravu na senzory 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pety napsal:

Mně zadní parkovací senzory pípají a na displeji se schematicky znázorňuje vzdálenost překážky.

Mohl bych poprosit fotku displeje jak to ukazuje? Neví někdo jestli se na to dají napojit i neoriginály, aby to bylo vidět na displeji auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam prostě ležatý obdélník, který znamená auto, a zprava se k němu přibližuje svislá čára jako překážka. Celé se to ukáže v samostatném obdélníkovém okně, které nezakrývá celou plochu displeje. Rádio RD4, oranžový grafický displej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní neorigo senzory na display vozu nenapojíš....technicky to prostě není možné. Original senzory jsou součástí softu auta který pak ukazuje info na displayi...tudíš neorigo připojit nelze.

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, tak to nebudu komplikovat a dodělám si komplet neorigo ;) díky

Výměna toho zadního kotouče s ložiskem je na pohodu? - jen ho odšroubuju jak na videu, půjde rozumně dolu a novej zas dám a jen pořádně dotáhnu??

Chlapi šla by podle VINka zjistit i historie auta jestli nějaká je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...