Jump to content

renovace alu kol vč změny barvy

Recommended Posts

• Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Akce 21 hotová. Majitel spokojen. Na linkovani to poveze jinam, to neumím.  

Nebudu to prodlužovat, dveře jsou hotové. Dělal jsem je měsíc. Výsledek můžete posoudit sami. 

Tady finální podoba Jaguaru XF po cca 10 hodinách práce.  Tady detail kol pro @Scratch Další lesteni nechci nějakou dobu vidět. 

Posted Images

V 29. 3. 2021 at 20:18, Scratch napsal:

@MilanF1 ale chces 😀

No je to sila, ale jsou to nejlehci kola na miatu a mam je za kamaradskou cenu, ale nikdo necekal, ze to twn dement necha rok venku. Pomuzes mi s tim, nebo to mam vratit? Barvu si predstavuju tu co jsi mi ukazoval na MB s perleti?

To ,že to bylo venku neva,tohle jezdilo v zimě a na to jsou kola pro Mazdy háklivá,koukni na výrobce a možná tam bude čajna.

No já myslím, že tohle ani statut - kamarád nevyžehlí . . . je to prostě hromada času a práce - férově se to musí zaplatit .    :mad:

Edited by Klemoň

Bédo . To vůbec není nějaký útok na tebe.  :mrk  Milan F1 je slušnej chlap a udělá i věci na které by se jiný vykašlal. A dělá to za rozumné peníze , tedy aby tebe nesedřel , ale zároveň na tom neprodělal . To ví staří klubáci dávno.  Ono to spíš začínalo vyznívat jako, že je charita a to si nezaslouží  :papa

• 2 weeks later...

Náhodou s chameleonem zkušenost nemáš? Líbily by se mi kola v tomto, ale po mém předchozím fiasku s lakováním kol se mi nechce jen tak vyhodit prachy na to, aby to vydrželo sezónu :) Jedná se o challengery, nijak se neloupou, jsou v pěkným stavu, jen pár oděrek z provozu.
Chameleon Old Time, bronzovo-zelená 400 ml sprej | PMcolours.eu

Edited by VojtouNerCZ